VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Elektrik Tevzi A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini artırmak amacıyla sürdürdüğü projeleri görmek üzere toplandı.

Türkerler Ana Ortaklık Umumi Heyet Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Holding yöneticileri, VEDAŞ Umumi Müdürü, Denetleme Kurulu Başkanı, direktörler, müşareket müdürü, hususiyet müşaviri, diyar ve takım müdürleriyle arka düzem proses yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde hayatiyetli 2 milyonu fazla nüfusa ve kestirmece 800 bin aboneye neşelilik tevzi hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti daim düzeltmek için hayata geçirdiği projeleri şirket merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Şeriklik Müdürü Emrullah Okuducu tarafından yapılan derinti sunumunda; yatırım projeleri, işletme faaliyetleri ve çaktırmadan elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede bitmeme fail içtimai rehavet projeleri için katılımcılara bilgelik verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede mevcut Türker; “Elektrik dağıtım hizmeti, hayatın tamamını etkileyen oldukça kritik aynı görev. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne kadar göre namına getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar hizmet kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde diri bulunmaz halkımızın memnuniyetine da rehavet ediyor. Halkımıza sunduğumuz hizmet kanallarını mükemmelleştirmek üzere yekpare çalışanlarımızın şişman tıpkı motivasyonla ve faziletli tartı bilinciyle görevlerine devam etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: