Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Bursa’da temaslarda bulundu Açıklaması

Ülke Partisi Umumi Başkanı Muharrem İnce, Bursa’nın Mustafakemalpaşa, Karacabey, Mudanya ve Gemlik ilçelerini ülfet etti.

Mustafakemalpaşa’üstelik partililer vasıtasıyla karşılanan İnce, ilçede kurulu pazaryerini gezerek, esnafa şiddetli amal diledi.

Vatandaşlarla ışık çektiren İnce, daha bilahare gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye’yi karış karış dolaştığını söyledi.

İnce, Ülke Partisi namına yerli ve milli tıpkı parti olduklarını anlatarak, “Bu millete güveniyoruz. Sloganımız belli. ‘Ne sağdan hangi soldan Atatürk’ün yolundan’ diyoruz. Biz, millete güveniyoruz. Bu milletle alay malay birinci fırka kalkmak amacıyla var gücümüzle çalışacağız.” diye konuştu.

Daha sonraları Karacabey ilçesinde bile esnaf ziyareti gerçekleştiren İnce, buradan Mudanya ilçesine geçti.

Güzelyalı semtinde toplanan vatandaşlara hitap fail İnce, Türkiye’birlikte siyasette Topluluk İttifakı, Millet İttifakı ve Ülke Partisi görünmek amacıyla üç grubun var olduğunu söyledi.

İnce, “altılı masa”nın dava çözeceğine inanmadığı amacıyla parti kurduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“HDP ile meçhul amor yaşıyorlar mı? Yaşamıyorlar mı? Mahsus değil. Bizim kimseyle muamma aşkımız yok. Domestik, milli Kemalist bir partiyiz. Bakın göreceksiniz, bu topraklardan artağanlık püskürteceğiz. Fabrikaların bacaları tütecek. Irmaklarımız tertemiz akacak. Bu 20 yıl içerisinde derelerimizi koruyamadılar. Denizlerimizi koruyamadılar. Müsilajı bunlarla bilinen. Sınav sorularını çaldırdılar. Bunların hiçbirisini koruyamadılar. Ormanlarımız yandı, cayır cayır koruyamadılar. Ne CHP’den gittim biliyor musun? CHP’nin içine PKK’lılar üstelik geldi, FETÖ’cüler birlikte geldi. Onun üzere gittim.”

Aşure Ayı İnce, Gemlik ilçesini da ülfet ederek sahilde vatandaşlarla arkadaşça etti.Share: