Tepebaşı’nın Özel Yüzücüleri Antalya’dan Dereceyle Döndü

Tepebaşı Bilgisizlik Spor Kulübü bünyesindeki hususi sporcular, Antalya’da düzenlenen Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda evre elde etti.

Türkiye Hususi Sporcular Spor Federasyonu marifetiyle 14-16 Teşrinisani günlerinde Antalya’da planlı Türkiye Yüzme Şampiyonası’na katılan özel sporculardan Göktan Işın, 50 metre sırtüstü, 100 metre sırtüstü, 100 metre kelebek ve 100 metre erkin kategorilerinde Türkiye 2’ncisi; 50 metre kelebek ve 200 metre erkin kategorilerinde ise Türkiye 3’üncüsü oldu. Serhat Kaime Güngör ise müsabakayı 50 metre kelebek, 100 metre kelebek, 50 metre başıboş, 100 metre azade ve 200 metre azade kategorilerinde Türkiye şampiyonu olarak tamamladı.

Şehremini Ahmet Ataç, hususi sporcuları tebrik kartı ederek, “Tepebaşı’ndan sportif aynı muvaffakiyet çıkması bizleri temas antlaşma gururlandırmıştır. Akıbet kendisine Tepebaşı Bilgisizlik Spor Kulübü bünyesindeki yüzücülerimiz da elde ettikleri başarılar ile bizleri mutlu ettiler. her bir sporcumuzu, ailelerini ve çalıştırıcılarımızı kutlama ediyor, çalışmalarında baştan sona bindi olmaya bitmeme edeceğimizi açıklamak istiyorum” diyerek konuştu.

Share: