Tekaüt maaşını ING’ye taşıyanlara 5.000 TL’ye varan eklenmiş şartsız akçe teşvik

Müşterilerinin hareket ve hususi yaşamlarında rastgele ahit aynı hamle önde olmalarını gibi kılmayı hedefleyen ING Türkiye, zor maaşını ING’ye taşıyanlara 5.000 TL’ye varan melfuf şartsız akça teşvik sunuyor. Maaşını haiz emekliler, emekli arkadaşlarını ING’li yaptıkları takdirde kişi başına 250 TL ve en çokça 5 arkadaşını aktarmak koşuluyla toplamda 1.250 TL’ye vasıl ekleme promosyon kazanabiliyor. Böylecene emekliler toplamda 6.250 TL’ye varan teşvik iktisap fırsatını yakalıyor. Tekaüt maaşını ING’ye taşıyanlar, 1 aylık toplanmış gelir tutarları; 1.500 TL’ye büyüklüğünde ise 3.500 TL, 1.500 TL – 2.500 TL arası ise 4.250 TL ve 2.500 TL ve gövde ise 5.000 TL akçe teşvik almaya doğruluk kazanıyor.

ING Türkiye’nin kampanyasından 7 Temmuz 2022 – 31 Ağustos 2022 tarihleri ortada akçe teşvik düzlük müşteriler faydalanıyor. Emekli maaşını 3 yıl boyunca ING Türkiye’den alma taahhüdü veren ve akçe özendirme ödemesi kayran bulunan ve kullanılmamış tekaüt aylık müşterileri dahi ING’nin özendirme kampanyasından yararlanabiliyor. Maaşını ING’ye örtmek talip emekliler, nakil işlemlerini şubeye gitmeye lazım kalmadan e-oran üzerinden evet bile özlük cüzdanlarıyla ING şubelerinden gerçekleştirebiliyor. Yeni zahmetli olanlar ise tutkun olduğu kurumlarda banka tercihini ING namına belirterek mahiye müşterisi olabiliyor.

ING, emeklilere özel birçok imtiyaz sunuyor. ING’li emekliler Destek Hesap ile mahiye gününü beklemeden, hesaplarında servet olmasa de nakit çekebiliyor ve akça ihtiyaçları üzere onlara hususi avantajlı getiri oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabiliyor. Tasarruf odaklı ve avantajlarla yoğun Turuncu Ekstra programına karışma olan ING’liler, program kapsamında belirlenen aylık masraf tutarına ulaştıklarında ekstra avantajlar kazanıyor. Tekaüt maaşını ING’ye taşıyanlar, Turuncu Ekstra programının kamu ekstra avantajlarından 3 ay süresince harcama koşulu olmadan yararlanabiliyor. Turuncu Ekstra programı kapsamda ING’li emekliler, Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarına ek faiz kazanabiliyor, servet transferi işlemlerini ING Cümbüşlü ve Internet Şubesi’nde ücretsiz gerçekleştirebiliyor ve parçalanmamış ATM’lerden ücretsiz para çekip yatırabiliyor. Emekliler ayrıca, ihtiyaç kredisi kullandıklarında yüreklilik ödemelerine akça iade ayrıcalığıyla avantajlı güven Faiz oranından faydalanabiliyor, Bindi Hesap limitleri dahilinde ayda 3 işlemlerini faizsiz taksitlendirebiliyor yahut erteleyebiliyor.

ING Türkiye, esneklikler dünyasını genişletmeyi sürdürüyor

ING Türkiye, sürdürülebilirlik angajmanlı sendikasyon kredisini yeniledi

ING Türkiye araştırması: Tasarruf eğiliminde yüzdelik 5 çoğalma var

Share: