Tekaüt maaşını ING’ye taşıyanlara 3.500 TL’ye varan munzam koşulsuz nakit teşvik

Dijital gücüyle ve zahmetsiz bankacılık anlayışı ile kalıpların dışında bankacılık yayın ve hizmetleri geliştiren ve müşterilerine hayatın içinde analizör sunan ING Türkiye, zor maaşını ING’ye taşıyanlara 3.500 TL’ye vasıl katma şartsız akça özendirme sunuyor. Maaşını haiz emekliler, mütekait arkadaşlarını üstelik ING’li yaptıkları takdirde adam başı 250 TL ve sunma haddinden fazla 5 arkadaşını bildirmek koşuluyla toplamda 1.250 TL’ye varan eklenmiş promosyon kazanabiliyor. Emekli maaşını ING’ye taşıyanlar, 1 aylık toplam dirimlik tutarları; 1.500 TL’ye büyüklüğünde ise 2.350 TL, 1.500 TL – 2.500 TL arası ise 2.900 TL ve 2.500 TL ve gövde ise 3.500 TL akça teşvik almaya adalet kazanıyor. Zor maaşını 3 sene süresince ING Türkiye’den ahiz taahhüdü veren ve nakit teşvik ödemesi alan mevcut ve kullanılmamış mütekait mahiye müşterileri dahi ING’nin özendirme kampanyasından yararlanabiliyor. ING Türkiye’nin kampanyasından 17 Haziran 2022 – 31 Orak Ayı 2022 tarihleri ortada nakit özendirme düzlük müşteriler faydalanıyor.

Emekliler, Turuncu Ekstra’nın avantajlarından 3 kamer süresince harcama koşulu olmadan yararlanıyor

Tasarruf odaklı ve avantajlarla meşgul Turuncu Ekstra programına karışma olan ING’liler, izlence kapsamında belirlenen aylık gider tutarına ulaştıklarında ekstra avantajlar kazanıyor. Zor maaşını ING’ye taşıyanlar, Turuncu Ekstra programının kül ekstra avantajlarından 3 ay boyunca gider koşulu olmadan yararlanabiliyor. Turuncu Ekstra programı kapsamda ING’li emekliler, Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarına melfuf ürem kazanabiliyor, para transferi işlemlerini ING Kıpırdak ve Internet Şubesi’nde ücretsiz gerçekleştirebiliyor ve tekmil ATM’lerden ücretsiz dünyalık çekip yatırabiliyor. Emekliler ayrıca, gerekseme kredisi kullandıklarında güven ödemelerine akçe reddetme ayrıcalığıyla avantajlı emniyet getiri oranından faydalanabiliyor, Bindi Adisyon limitleri dahilinde ayda 3 işlemlerini faizsiz taksitlendirebiliyor yahut erteleyebiliyor.

ING, emeklilere özel bir nice dokunulmazlık sunuyor. ING’li emekliler Bindi Hesap ile mahiye gününü beklemeden, hesaplarında mülk olmasa da akçe çekebiliyor ve akçe ihtiyaçları amacıyla onlara özel avantajlı Nema oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabiliyor. Maaşını ING’ye içki içmek isteyen emekliler, transfer işlemlerini şubeye gitmeye lüzumlu kalmadan e-kerem üzerinden ya birlikte şahıs cüzdanlarıyla ING şubelerinden gerçekleştirebiliyor. Eskimemiş mütekait olanlar ise vabeste olduğu kurumlarda banka tercihini ING yerine belirterek maaş müşterisi olabiliyor.

ING Türkiye, sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisini yeniledi

ING Türkiye araştırması: Tasarruf eğiliminde yüzde 5 artış var

ING Türkiye ve Hepsiburada iş birliği ile satıcılara ING’den hususi avantajlar

Share: