Tayin ve görevden kabul etme kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı

Bazı bakanlık, alım ve kuruluşlara ilgilendiren tayin ve görevden ahiz kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Takip ve Bütçe Başkanlığında engelsiz bulunan Fehamet Yardımları Genel Müdürlüğüne, Sektörler ve Kamu Yatırımları Umum Müdür Yardımcısı Maksat Deliçay atandı. Deliçay’dan boşalan göreve ise Tolga Balcı getirildi.

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞINDAKİ ATAMALAR

Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında belirgin kâin başmüfettişliğe, denetmen Soğan Çiçeği İnci atandı. Bingöl Kasaba ve Kentçilik İl Müdürü Abdulkadir Arslanboğa, Amasya Belde ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Özkan Kayaç ile Aksaray Kasaba ve Şehircilik İl Müdürü Hüsnü Yıldız görevden makbuz.

Çeltek Belde ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bülent Güngör, Burdur Yer ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Ali Zeren, Bingöl Belde ve Kentçilik İl Müdürlüğüne İsa Gülgür, Amasya Kasaba ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Zafer Bektaş, Aksaray Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bartın Yer ve Şehircilik İl Müdürü Ulu Özcan atandı.

İLLER BANKASI’NA YAPILAN ATAMALAR

İller Bankası Genel Müdürlüğünde belirtik bulunan Umum Müdür Yardımcılıklarına Erdoğan Topcu ve Onuray Gözütok getirildi.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Ekin ve Turizm Bakanlığında yalınlık bulunan Cıvıl Cıvıl İl Hars ve Turizm Müdürlüğüne Yener Keçe atandı. Azamet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde kategorik bulunan Genel Müdür Yardımcılığına İbrahim Aktürk getirildi.

Share: