Sonuç zaman haberleri! BİRBİRLERİNİ ‘CİNSEL SALDIRI’ VE ‘İFTİRA’ İLE SUÇLAYAN SEVGİLİLERDEN KARŞILIKLI TAZMİNAT DAVASI

ADANA’birlikte güçlü Ceylan Sarıkçı (25), gitmek için yerleştiği İzmir’de birlikte yaşadığı sevgilisi Haysiyet K.’den (22) cinsel saldırısına maruz dalan, darbedildiği iddiasıyla şikayetçi oldu ve manevi tazminat davası açtı. Saygınlık K. ise suçlamaları reddederek, ‘iftira’ suçundan tazminat davası davası açtı.

Ceren Sarıkçı, 5 sene önceki nesiç ve moda tasarımı bölümünü kazanarak Eskişehir’e yerleşti. Sarıkçı, okulu bittikten sonradan gelişim bulduğu Muğla’nın Bodrum ilçesinde çalışmaya başladı. Sarıkçı, burada Onur K. ile tanışıp, sevgili oldu. İkili, henüz bilahare İzmir’e yerleşti ve burada alay malay yaşamaya başladı. Onur K. ile 1,5 sene veriş kıpırdak Sarıkçı, iddiaya göre, bu müddet ortamında birçok kat tensel saldırıya ve psikolojik şiddete maruz kaldı. Kendisine ruh bilimsel momentum uygulandığını öne süren Sarıkçı, sonuç olarak 17 Mart’ta kaldıkları apartta sevgilisinin eşeysel saldırısına maruz format, darbedildiği iddiasıyla polise başvurdu. Sol göğsü, kolları ve bacakları moraran Sarıkçı, darp raporu aldı fakat Haysiyet K.’nin dayısı Y.K. ve ağabeyi A.K. tarafından yıldırma edildiği amacıyla karakolda sevgilisinden şikayetçi olmadı.

Olaydan 3 hafta sonradan Adana’ya ailesinin yanına mevrut Ceren Sarıkçı, güzeşte kamer ailesinin da desteğini alarak Saygınlık K.’den gine şikayetçi oldu ve manevi tazminat davası açtı. Bunun konusunda Saygınlık K. de Sarıkçı karşı ‘iftira’ gerekçesiyle karşı tazminat davası davası açtı.

‘TEHDİT EDİLDİĞİM İÇİN ŞİKAYETÇİ OLMADIM’

Haysiyet K.’nin, kendi çökertme telefonuna strateji uygulaması yüklediğini söyleyen Ceren Sarıkçı, Sık Sık bana geçmişimde tek husus yaşamadığım halde bana yaşamadığım şeyleri sapkınlık derecesinde anlattırmaya çalışırdı. en üst 17 Mart’ta cinsî istismarda bulundu ve sol göğsüme tırnaklarını geçirip parçaladı. Bana bire bir odanın zarfında cehennemi yaşattı. Benim çığlıklarıma insanlar koştu. Ambulansla hastaneye kaldırıldım. Darp raporu aldım ve peşi sıra gözdağı edildiğim için karakolda ‘Şikayetçi değilim’ dedim’ diye konuştu.

Yaşananların peşi sıra Itibar K.’yi ailesinin, memleketleri Ankara’ya götürdüğünü tamlayan Sarıkçı, Ego Adana’ya geldim ve annem olayı öğrenince sinir krizi geçirdi. Saygınlık K.’ye ‘Ellerin kırılsın, bana bozukluk bunları yaptın’ diyorum amma o ellerini, kollarını sallayarak dışarıda geziyor. Ben 6 kamer boyunca hoppadak ölümü düşündüm. Aileme, hayatıma, önüme bakamadım. Bana bunu yapanın cezasını almasını istiyorum. Ben o odanın içerisinde cehennemi yaşadım. Saçlarımı sunu dibinden çekip bana ezinç etti. Ben ona suç duyurusunda bulunup tazminat davası davası açtım. Ego onun parasını istemiyorum amma doğruluk ettiği cezayı alsın istiyorum. Davanın peşi sıra o dahi namına 2 avukat tutup bana alın sorun açıyor. Sözde ben ona takıntılıymışım üzere gösteriyor. Bu olayı örtbas ettiği halde ben yıldırma ediliyorum. Ağabeyi beni, annemi öldürmekle yıldırma etti. Ego sesimin duyulmasını istiyorum. Avukatım olmadığı halde ego ona dava açtım. O de bana karşı tazminat davası davası açtı. Ego, beni döven, taciz eden adama servet mı ödeyeceğim Ego onun bana yaptığı zorbalığın cezasını almasını istiyorum dedi.

Share: