Sevenlerini Üzen Gelişmeyi Duyurdu

Ceyda Düvenci’nin sorularını yanıtlayan Erkan Kolçak Köstendil, meslektaşı Bülent Şakrak ile akraba olması karşı konuştu.

“BİR DAYILIKTIR GİDİYOR”

Köstendil, “Bülent Şakrak ile dedelerimiz kardeşmiş. Bülent benim babama çatal yürekli derdi, ben üstelik Bülent’e bıçkın derdim, deminden ayrıntılar birbirine dayı diyor. Aynı dayılıktır gidiyor” ifadelerini kullandı.

“FİLMDE YOKUM”

Ulama ve meze ustası Neşet Ertaş’ın yaşam öyküsünü beyazperdeye taşıyacak olan ‘Garip Bülbül Neşet Ertaş’ filminde tekellüf alacağı konuşulan Erkan Kolçak Köstendil, bu iddiaya üstelik karşılık verdi.

Köstendil, “Öyle duyuruldu ama filmde yokum” diye niteleyerek sevenlerini üzdü.

Erkan Pazubent Köstendil ve Cansu Boğa çifti, “Bahtiyar evliliğin sırrı nedir?” sorusu sorulunca gülme atarak “Eli Nimetli cenk mahsus! Tıpkı formülü yok, alay malay çok eğleniyoruz. Bir bile kat arkadaşımız Marsel var. Onunla da bu arada olmaktan ve hayatı yaşamaktan çok keyif alıyoruz.” demişti.

ERKAN PAZUBENT KÖSTENDİL KİMDİR?

16 Aile 1983 tarihinde Bursa’birlikte dünyaya geldi.Bursa Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Ortaöğretim yıllarında Bursaspor’un altyapısında ayak topu oynadı. Futbolcu olma hayalinden vazgeçerek aktör olmaya karar verdi. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyun bölümünde tamamladı.

Piyes çalışmalarına Tuncay Özinel Tiyatrosu’nda başladı.

Televizyonda ilk defa 2005 yılında ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin 4. sezonundaki ‘oto galericisi’ rolüyle göründü.

Beyazperde de ise ilk kez 2008 yılında ‘Güz Sancısı’ beyaz perde filminde ‘nümayişçi’ karakteriyle yer aldı.

2009-2012 yılları arasında ‘Sakarya Fırat’ dizisinde canlandırdığı ‘Er Mahmut Karakum’ karakteriyle tanınmaya başladı. Peşi Sıra ‘Torbacının Esrarı’, ‘Babalar ve Evlatlar’, ‘Merhamet ve One Night in Istanbul’ gibi yapımlarda düz aldı.

2017-2021 yıllarında yayınlanan ‘Çukur’ dizisinde ‘Vartolu Sadettin/ Salih Koçovalı’ karakterini oynadı.

2018 yılında Vefaspor’dahi az mevsim kalecilik yaptı.

2021 yılında Hollanda’nın mektep çocuğu takımlarından Amsterdam Gençlerbirliği ile itilaf imzaladı.

4 gücük filmlik projesinin geçmiş ayağı olan, senaryosunu yazıp yönettiği ‘Suma’ adlı filmiyle 2018 yılında Los Angeles Film Ödülleri’nde komedi dalında mansiyon kazandı. Günümüzde özlük yazıp, oynayıp, yönettiği bir tane çalışmalı temsil projesi ’12 Numaralı Adam’ ile bir nice ülkeyi dolaşıyor.

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL HUSUSI HAYATI

1983 tevellütlü olan Erkan Pazubent Köstendil, 2022 yılı bakımından 39 yaşındadır.

2018 yılında aktör Cansu Tosun ile evlendi. Koşa, 2020 yılında dünyaya gelen erkek çocuklarına ‘Marsel’ adını verdi.

Erkan Kolçak Köstendil 1.81 cm boyunda, 74 kilo ve cedi burcudur.

Share: