Serenay Sarıkaya’nın ayakları sosyal medyayı salladı

Burak Deniz, Serenay Sarıkaya ve Bay Ramazan Demir’in başrolünü oynadığı Şahmaran dizisi, geçtiğimiz bölüm Netflix’te yayınlanmaya başladı. Dizinin bölümleri kısa sürede Twitter’bile ruzname olurken Sarıkaya’nın ayrımsız sahnede hasıl ayakları toplumsal medyaya ıstampa vurdu.

AYAKLARI FENOMEN OLDU

Oyunculuğunun birlikte güzelliği ile de hayran bırakan Serenay Sarıkaya’nın tıpkı sahnede masada oturduğu pozu sosyal medyada paylaşıldı. Duruşun üstelik verdiği etkiyle ayakları olduğundan henüz iri sâdır Sarıkaya sosyal medyayı ikiye böldü. Adamakıllı oyuncunun ayakları üzerine moskof yorumlar işleyen kullanıcılara ayrıksı kullanıcılar reaksiyon gösterdi.

ŞAHMARAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

ÖĞRETIM YARDIMCISI namına Adana’ya giden Şahsu, yıllar geçmiş annesini metrukiyet eden büyükbabası ile yüzleşme kararı alır. Bu yolculukta kendisini Şahmaran’ın soyundan gelen ve ismi Mar olan uç ve esrarlı bire bir topluluk ortasında bulur. Çok ve bilgeliğin temsili olan Şahmaran efsanesine şartsız mümin Mar halkı, Şahsu’nun gelmesi ile tarihi kehanetin tamamlanmasını bekler. Büyükbabasının karşısına dikilip geçmişin hesabını aramak isteyen Şahsu ve Maran’ın yollarının kesişmesi ile seçme şey değişecektir.

Share: