Şekerbank’tan eczacılara özel 3 ay ödemesiz dönemli finansman

Şekerbank ile Türk Eczacıları Birliği beyninde makbul olan tören düzeni yenilendi. Protokol kapsamında SGK ödemelerini Şekerbank aracılığıyla gerçekleştiren eczacılara, bankanın eczacılara özel hayata geçirdiği yüreklilik kartı EczaKart’a tanımlanacak avantajların yanında değme kamer 225 TL bonus kazanma fırsatı sunulacak. Yenilenen protokolle ayrıca birliğe organ eczacılar, 3 kamer ödemesiz dönemli ve taksit atlatma kadar elastik ödeme imkanlarıyla 500 bin TL’ye vasıl finansman imkanından yaralanabilecek.

Şekerbank, Türk Eczacıları Birliği ile 2020 yılında imzaladığı protokolü güncelleyerek eczacıları desteklemeye bitmeme ediyor. Vezneci, Türk Eczacıları Birliği ile yenilediği tören düzeni kapsamında birliğe organ eczacılara, eczacılara özel sunduğu güven kartı EczaKart’ın avantajlarından yararlanma fırsatı sağlıyor. Tören Düzeni, Şekerbank KOBİ, Dağınık ve Ekincilik Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu ile Türk Eczacıları Birliği Başkanı Arman Üney ortada imzalandı.

Eczacılara hususi 500 bin TL emniyet fırsatı

SGK tahsilatlarını Şekerbank yoluyla eden eczacılara seçkin ay 225 TL bonus iktisap fırsatı yaratan tören düzeni kapsamında, itimat paketleriyle da Türk Eczacıları Birliği üyelerine hususi avantajlı faiz oranları, 3 ay ödemesiz devir, taksit atlatma kadar elastiki ödeme imkanlarıyla 500 bin TL’ye varan finansman sağlanıyor. Antrparantez internet ve mobilden yapılacak EFT/devretme işlemlerinden sevap alınmazken program dahilindeki eczacılara yıllık EczaKart aidatı, POS inaktiflik ücreti ve geçmiş 10 yapraklık çek karnesi ücreti muafiyeti sağlanıyor.

KGF İşletme Harcamaları Bindi Programı kapsamındaki eczacılar ise 200 bin TL’ye büyüklüğünde Şeker Business KGF Deneyli ürününden yararlanabiliyor.

Tuğbay Kumoğlu: Eczacılarımıza finansman desteği sağlamaya bitmeme ediyoruz

Şekerbank KOBİ, Düzensiz ve Ekincilik Bankacılığından Sorumlu Umum Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, güncellenen protokol amacıyla şunları söyledi: “Mesul bankacılık anlayışımızla patika gruplarının güncel ihtiyaçlarına hususi çözümler hazfetmek üzere çalışıyor ve geliştirdiğimiz ürünleri hizmete sunuyoruz. Eczacılar üstelik bizim banka olarak hususi önem verdiğimiz patika grupları ortada kayran alıyor. Pandemi döneminin başından bu yana topluluk sağlığı üzere büyük fedakârlıklarla bakım sunan eczacılarımıza yönelik Türk Eczacıları Birliği ile 2020’dahi imzaladığımız protokolü bakir avantajlar ile güncelledik. Protokol kapsamında eczacılarımızın akçe akışlarını esermek amacıyla avantajlı finansman şartları ve muhtelif bankacılık hizmetlerini bir arada sunan kapsamlı tıpkısı paket hazırladık. Protokol ile özel finansman ve hizmet paketimizin parçalanmamış eczacılara berceste olmasını diliyoruz.”

Şekerbank’ta kullanılmamış GMY ataması

Fitch Ratings’ten Şekerbank’a kademe artışı

Şekerbank’fecir Acun Çiftçiler Günü’nde Hasat Canlı’e özel nema indirimli cesaret

Share: