Sakarya’da Bostan Sanatları ve Ekipmanları Fuarı sona erdi

Sakarya’da planlı “PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı” sona erdi.

Sapanca ilçesi Kırkpınar mevkisinde hazırlanan 60 bin metrekarelik alanda Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Tecim ve Uran Odası (SATSO) gelişim birliğiyle gerçekleştirilen fuarda, mahdut içi ve dışından firmalar ürünlerini sergiledi.

Türkiye’de peyda havada yapılan sunu balaban fuarlardan biri olma özelliğine ehil organizasyonda kurulan alandaki stantları yurt içi ve yurt dışından 35 binin üzerinde güç konuşma etti.

PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Ziynet Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı Koordinatörü Remzi Adıyaman, AA muhabirine, fuarın fena hâlde ve eli nimetli geçtiğini söyledi.

Organizasyonun güçlükle içi ve ancak dışından mevrut ziyaretçileri memnun ettiğini dile getiren Adıyaman, şunları kaydetti:

“Sabık yıla bakarak fuar alanımızı biraz büyüttük tabiatıyla ki firma sayısı birlikte arttı. 200’ün üzerinde sergilik açıldı. Yelpazemizi genişleterek bu sene üstelik hizmet vermeye başladık. 60 bin metrekare alanındaki fuarımızı tahminî 37 bin yaşama musahabe etti. Genel adına memnuniyet bahis konusu, önümüzdeki yıl eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Önümüzdeki yıl fuarımızı elan da büyütmeyi planlıyoruz.”Share: