Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yetişkin, Moğolistan’da temaslarda bulundu

Sakarya Büyükşehir Belediye Reisi Ekrem Mehabetli, Moğolistan’da ziyaretlerde bulundu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Türk Dünyası Belediyeler Birliğinin programları amacıyla Moğolistan’da kâin Önemli, başşehir Ulanbatur’da Büyükşehir Şehremini Batbayasgalan’ı ziyaret etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliğinin kuşatıcı tıpkısı anlayışla sunturlu ayrımsız birlikteliğe cemaat olduğunu ifade fail Mefret, birliğin oluşturduğu hisse senedi birliğinin uzuv ülkeler için çokça yetişkin tıpkısı avantaj oluşturduğunu dile getirdi.

Sakarya ve Ulanbatur arasında kültürel iş birliği, vukuf ve sınama paylaşımları üzerine öge kendisine görüşmeler yaptıklarını nâkil Oylumlu, gelişim birliğinin iki mevki ve iki büyükşehre uz olmasını diledi.

Daha sonra Sakarya ile kardeş kent ilişkilerinin organizasyon edileceği Dornogobi şehrinin saylav Enkhtuvshin’le mülaki Yüce, iki site arasındaki hareket birliklerini tezyit etmek yerine vukuf ve repertuvar paylaşımlarında bulunduklarını kaydetti.

Başkan Eke, iki şehrin ortada kuruluş edilecek ilişkilerin kentlere ağır katarak kullanılmamış teşrikimesai fırsatları oluşturacağını kaydetti.

Share: