Polisler ve torunlar uçurtma şenliğinde doyasıya eğlendi

Polisler ve kollar uçurtma şenliğinde doyasıya eğlendi

BURDUR – Burdur İl Güven Müdürlüğüne bağlı Topluluk Destekli Ofis Müdürlüğü aracılığıyla çocuklara yönelik uçurtma şenliği düzenlendi. “Toyluk ile Ahali ele” adlı uçurtma şenliğinde polisler çocuklarla uçurtma uçurdu.Etkinliği 3 okuldan 100 civarında öğrenci katıldı.

Ilbay Yardımcısı Ahmet Mailoğlu, “Inanma Genel Müdürlüğümüzün başlattığı Bala Dostu Polis mantığı çerçevesinde Çocuk ve Gençler Içtimai Dulda ve Destek Programı çerçevesinde bugün burada uçurtma şenliğinde çocuklarımızla polisimizin karşılıklı birbirlerine sevgilerini saygılarını ortaya koydukları, polisimizin toplumla birleşimini ortaya koyduğu bir güzel projede beraberiz. Çocuklarımıza bahtiyar bir ati diliyoruz, onların mutlu geleceğini birlikte inşallah polisimizle, jandarmamızla, devletimizin bilcümle çekicilik ve kuruluşlarıyla sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

İl Itimat Müdürü Ümit Bitirik ise “Proje çerçevesinde Sülale ve Içtimai Hizmetler İl Müdürlüğü, Milli Yetişek Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Uyanık Komutanlığı kurnaz teşkilatımız ile çalışıyoruz. Şu anda 3 okulumuzdan 100 çocuğumuz var. Antrparantez Eş ve Içtimai Hizmetler İl Müdürlüğü Bağlılaşım Evleri Sitesi’nde küsurat kollar var. Bu kısaca üç aydır devam fail bir projedir. Bugün üstelik aşamalarından biri olan Uçurtma Şenliğindeyiz. Bundan sonraki etkinlikler için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.

Göl Polis Güçleri Tatil Tesislerinde planlı etkinliğe Burdur Vali Yardımcısı Ahmet Mailoğlu, İl Inanma Müdürü Beklenti Bitirik, İl Kurnaz Komutanı Miralay Mustafa Güder, öğretmenler, öğrenciler ve polisler katıldı.

Share: