Otel restaurantında silahlı kavga: 2 yanık

Otel restaurantında silahlı uğraş: 2 yaralı

Otele ait restauranta soldurmak istedi, yağlık cidal alanına döndü

BİLECİK – Bilecik’te benzeri otelin güvenlik görevlileri ile otel restaurantına çekmek talip tıpkısı özlük arasında ağız dalaşı yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle silahlı arbede meydana geldi. İki kişinin yaralandığı olay sonrası sayrılarevi bahçesinde bile gerginlikler yaşandı.

İddialara göre, Gazipaşa Mahallesi Muavenatı İçtimai Sokak üzerinde bulunan benzeri otelin restaurantına çalmak talip M.S. ile otel güvenliği ortada aday ağız dalaşı yaşandı. Tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Otelin özge güvenlik görevlilerinin da müdahil olduğu olayda, yaşanan arbede sırasında M.S silahına sarıldı ve Azeri uyruklu düzenlilik görevlisi Ü.B.’yi kalçasından vurdu. Arkası Sıra ayrıksı düzenlilik görevlileri da M.S’nin silahını alarak M.S’yi boynundan ve göğsünden vurdu. Yaralanan M.S ve asayiş görevlisi Ü.B görüngü adına gelen 112 Ivedili servis ekipleri eliyle Bilecik Yetişek ve Araştırma Hastanesine irsal edildi.

Hastaneye kaldırılan ve durumu pahal olan M.S acilen ameliyata alınırken ameliyatın kalburüstü geçtiği ve aheste bakıma alındığı öğrenildi. Diğer yandan, düzenlilik görevlisi Ü.B’nin ise bacağında fay meydana geldiği ve Bozüyük Büyüklük Hastanesi’nde tedavisinin bitmeme ettiği gelen bilgiler ortada.

Hastane bahçesi birlikte karıştı

Olay sonrasın hastane bahçesinde toplanan damarı bozuk gruplar arasında ara sıra haleldar dakikalar yaşanırken, polislerin tılsım almasının ardından ahval büyümeden önlendi. M.S’nin yakınları sabah saatlerine büyüklüğünde sayrılarevi bahçesinde beklerken, tartışmanın daha de büyümemesi yerine yanık düzenlilik görevlisi Ü.B Bozüyük Ihtişam Hastanesine irsal edildi.

Olaya ait Cumhuriyet Altını Savcılığı yoluyla sormaca başlatıldığı öğrenildi.

Share: