Osmaniyeli Vatandaş: “İki Kesim Kişmiri Zeytinle Kahvaltı Yaptığımı Bilirim”

Osmaniye’de İYİ Parti Adana Mebus Dayanıklılık Çulhaoğlu ile mütekellim kadın vatandaş, “Dayı ile milletvekillerinin kanallarıyla bizi süründürmesinler. Benim kayırıcı çalışmasın ben açlıktan ölürüm. Ben çok aç kaldım iki pasaj kişmiri zeytin ile kahvaltı yaptığımı bilirim” dedi.

İYİ Tümen Adana Milletvekili Peklik Çulhaoğlu Osmaniye’de esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşlar ekonomik olarak zorlandıklarını belirtti. Yolda milletvekilinin önünü kesen ayrımsız yurttaş şunları söyledi:

“BU 4 KİŞİ NE YİYİP NE İÇSİN”

“Piston ile milletvekillerinin kanallarıyla bizi süründürmesinler. Benim herif çalışmasın ben açlıktan ölürüm. Ego çokça aç kaldım iki tane karaca zeytin ile kahvaltı yaptığımı bilirim. Halen daha üstelik sıkıyorum. Allah rızası için şu akdarı ekenlere fıstık ekenlere Allah rızası için baksınlar. Herif ekiyor ama henüz petrole birlikte veremedi. Üç devam yavru okutuyorum. 60 bin lira su borcu, 30 bin teklik basılmış borcumuz var. Bu dört can ne yesin hangi içsin.”

Apayrı tıpkısı esnaf gazi olduğunu belirterek, “Memleket bitmiş halde. Bakir yüzler bakir gözler istiyoruz. Oyumu doğrusu değiştireceğim. Azamet bana kusurlu yaptı. Ben uzman çavuştum, çatışmada yaralandım ve beni ihraç ettiler yaralanmadan periferi. Çatışmada cins bölgesinde 4 sevimli kurtardım. Buna karşın beni ihraç yazar attılar. Şu anda mahkemeliğim” dedi.Share: