Osmaniye’de iki ocak arasındaki tartışmada tüfekler zehir aldı: 2 ölmüş, 3 yanık

Güzeşte saat 21.00 sıralarında merkeze vabeste Kelle Mahallesi Mustafa İnce Sokak’ta Mehabetli Maksat, iddiaya göre husumetli olduğu Canbolat ailesinin evine gitti. Habbe önünde Iyi ve Canbolat ailesinin fertleri beyninde tartışma artık.

TÜFEKLERLE ZEHIR AÇTILAR

Tartışmanın büyümesi konusunda iki taraf, birbirlerine kalaşnikof bellik piyon tüfeği ve av tüfeğiyle kirici açtı. Silahlı çatışmada, Bayan Canbolat, Mürtefi Hayırlı ve isimleri öğrenilemeyen 3 hayat yaralandı. İhbar üstüne olay adına polis ve keyif ekipleri irsal edildi.

2 KİŞİ ÖLDÜ

Sağlık ekibi, beraberinde kalaşnikof bellik tüfeğin bulunduğu Hayırlı’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Vahim yaralanan Eş Canbolat ve 3 yaşama ise ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Durumu yoğun olan Eş Canbolat, doktorların müdahalesine karşın kurtarılamadı. Gaileli 3 kişinin ise tedavisinin sürdüğü bildirildi.

ÇOK SAYIDA KİŞİ GÖZALTINDA

Polis, görüngü yerinde yaptığı incelemede kalaşnikof işaret piyade tüfeği ile habbe avlusundaki av tüfeğine ahali koyarken, siyahlara ilişik çokça sayıda yersiz kapçık ile kartuş buldu. Silahlı çarpışma ile ilişkin çok sayıda kişiyi gözaltına düz polis, soruşturmaya devam ediyor.Share: