Oğuz Holding büyümeye ve yatırımlarına bitmeme ediyor

Oğuz Ana Ortaklık, 1997 yılında kurulan ocak şirketi olup 5 fabrikası mevcut Türkiye’nin genişlik balaban meşrubat üreticisidir. Itici ve alkolsüz kamu içecek ürünlerini mecmu gramaj ve ambalajlarda çoğaltma becerisine sahip akıbet teknoloji hatlarla mücehhez tesislere sahiptir.

BİRÇOK İÇECEK ÜRETİM BANDINDA

İçecek üreticisine ilgilendiren Juss markası kâr suları, Sarıyer markası ile limonata şerbet ve gazoz çeşitleri, Black Bruin markası ile enerji içecekleri ve vitamin içecekleri kabil kategoriler üretim bandında kayran alıyor. Seçkin istihsal hattı sonuç uygulayım bilimi ile ilerliyor. Antrparantez eser çeşidine bakarak üretim kapasiteleri ayrımlılık gösteriyor.

SEÇKİN ULUSAL BİR ZİNCİR

Markalarını kül Türkiye’de bayilik ağları ile dağıtımını sağlıyor. Ülkenin her millî zincirlerinde bey faaliyeti gösteriyor. Tıpkısı zamanda değme sene 3 bitirme büyüttüğü ihracat operasyonları ile şuan aktif adına 103 ülkeye ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

SON TEKNOLOJİ MAKİNALAR KULLANILIYOR

Ardından Oğuz Holding, elden kendi markalarını değil tamam millî zincir gelişim ortaklarının içecek üreticisi olma uğrunda ilerliyor. Serencam uygulayım bilimi makinalar ile genişlik erdemli kapasitelerde üretimler gerçekleşiyor.

Öte yandan bellik çok hayat dolu Arge ekibi ve tesisine sahiptir. Sonuç tüketicinin beklentilerini araştırmakta ve bu yönde icraat geliştiriyor.

“KAZANCIMIZI SEKTÖRE VE KALİTEYE HARCIYORUZ”

Oğuz Holding CEO’su Enes Örer besin markası ile ait şu şekilde konuştu. Örer, “Türkiye genelinde 5 istihsal tesisimizle hizmet veriyoruz. 2018 yılında gazlı kitap hatlarımızı yenilemiştik. İleri uygulayım bilimi ekipmanlarla Adana ve Sakarya fabrikalarımızı henüz bile güçlendirdik. Sakarya fabrikamızda yaptığımız yatırımlarla içki şişede meşrubat çeşitleri üretim yelpazemizi genişlettik. Yatırımlarımızın balaban tıpkısı bölümünü halis kaynaklarımızla yapıyoruz. Yani kazancımızı yeniden işimize, sektöre, teknoloji ve kaliteye harcıyoruz” dedi.

%100 YERLİ VE MİLLİ SERMAYESİ İLE OĞUZ HOLDİNG YATIRIMLARINA BITMEME EDİYOR

Enes Örer, bakir envestisman planları karşı hikmet verdi.

“ANTIPATIK KIRAATHANE TESİSİ SAATTE 45 BİN KUTU KAPASİTELİ ”

Bu yıl ki hedeflerinin ise sevimsiz kahve ürünlerini eylül ayında tüketiciyle buluşturmak olduğunu anlatım eden Oğuz, “Elan önce 4 bin dönüm üstünde benzin çiftliği kurduğumuz Konya Ereğli’de bu posta itici kahve yatırımı yapıyoruz. Bu tesisimizin önceki ürünlerini ilkgüz ayında üretmeyi ve birlik dünyaya satmayı planlıyoruz” dedi. Örer, tesisin üretim kapasitesinin 45 bin kutu/saat olduğunu kaydetti.

SEÇKIN ÇEŞİT MEYVEYLE ÜRETİM YAPIYORUZ

Oğuz Ana Ortaklık CEO’su Enes Örer şu şekilde konuştu. “Şeftali, sarıerik, elma, nar, ananas, mango, guava çilek, üzüm, ekşi kiraz üzere aklınıza gelebilecek temas tip meyveyle üretim yapıyoruz” dedi.

YERLİ MARKALAR BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Ana markaları olan Juss Meyve Suyu, Black Bruin Erke İçeceği, Sarıyer Limonata ve Sarıyer Gazoz çabukluk kesmeden üretimine devam bitmeme ediyor. Serencam bitiren ile buluşuyor.

ENERJİ MALİYETLERİNİ AÇIKLADI

Perakende sektörünün büyük oyuncularına öz markaları ya birlikte onların markasıyla istihsal yaptıklarını bildirdi. Oğuz, üretim sürecinde, on dönemde sunma balaban masraf kalemi haline mevrut enerji maliyetleri üzerine GES yatırımlarına vakar verdiklerini açıkladı. Ayrıca tesislerinin kestirmece 80 bin metrekareyi bulan çatılarında, ilk 8 milyon Euro, arkası sıra 2 milyonluk projelerle GES sistemi devreye aldıklarını söyledi.

Share: