Milas OSB’de önceki endüstri tesisinin çatı ruhsatı verildi

Milas OSB’de önceki bina ruhsatı Milas Kaymakamlığı’nda düzenlenen törenle hak sahibi firmaya verildi. Destur, Milas Kaymakamı ve OSB Umumi Heyet Başkanı Mustafa Ünver Şampiyon yoluyla firma yetkilisi Harun Aykal’a teslim edildi. Aykal, kendilerine tahsisi yapılan sanayi parselinde hafriyat çalışmalarının on dönüş içinde biteceğini ve Milas OSB’de ilk fabrika temelini kendilerinin atacağını bildirdi.

Milas OSB’de evvel yapı ruhsatı Milas Kaymakamlığı’nda düzenlenen törenle adalet sahibi firmaya verildi. Milas Kaymakamı ve OSB Umumi Heyet Başkanı Mustafa Ünver Böke, Milas Tecim ve Uran Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve OSB Umumi Heyet Başkan Vekili Olmuş Özer, Muğla Endüstri ve Teknoloji İl Müdürü Muzaffer Akgül ile OSB yetkililerinin katıldığı törende OSB’de önce yapı ruhsatı, Bodrum Ambalaj Tur. İnş. Ansız Dönüşüm Mad. Şöhret. ve Tic. Ltd. Şti yetkilisi Harun Aykal’a teslim edildi. Kaymakam ve OSB Idare Kurul Başkanı Mustafa Ünver Şampiyon, firma temsilcisi Harun Aykal’ı evvel bina ruhsatını düzlük firma olmaları nedeniyle kutladı ve hoş olsun dileğinde bulundu.

Milas OSB’de önceki yapı ruhsatı düzlük firma olmanın gururunu yaşadıklarını tamlayan firma yetkilisi Harun Aykal “Haddizatında arazi yapısı dolayısıyla arz yumruk parsel bize düşmüştü. Buna rağmen yılmadık ve önce yapı ruhsatını tığ aldık. Şu anda parselimizde kazı çalışmaları devam ediyor. Yaklaşık 10 dönme içinde fabrikamızın temelini atacağımızı umuyoruz” diye niteleyerek OSB yöneticilerine teşekkürname etti. – MUĞLA

Share: