Memleket Partisi Umumi Başkanı İnce, Balıkesir’de esnafı ülfet etti Açıklaması

Memleket Partisi Umumi Başkanı Aşure Ayı İnce, “Benim bu millete borcum doğruları anlatmaktır. Ego bu muhalefete benzemem, onlar kabilinden değilim.” dedi.

Balıkesir’in Susurluk ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan İnce, vatandaşlarla bile kardeş kardeş ederek fotoğraf çektirdi.

İnce, Adnan Menderes Öz Bahçesi’nde yaptığı konuşmada, Türkiye’yi karış karış gezdiğini söyledi.

Kendisinin iç ve aut politika konularındaki görüşlerine değinen İnce, şöyle konuştu:

“Benim bu millete borcum doğruları anlatmaktır. Ben bu muhalefete benzemem, onlar kadar değilim. Erdoğan’ın Suriye politikasını beğenmiyorum, ben cumhurbaşkanı olursam Suriyelileri memleketine göndereceğim. Bekçi. Erdoğan’ın Libya politikasını akla yatkın buluyorum. Libya’birlikte var olmalıyız, bu mugayeret beğenmiyor amma ben makul buluyorum. Erdoğan, Azerbaycan’a arkalama etti, tehalüf alın bundan sonra. Ego cebin çıkmıyorum, Allah’ın izniyle, milletin isteğiyle beni seçerseniz ben Azerbaycan’a çıktı müzaheret edeceğim. Erdoğan’ın Rusya politikasını, ÇAKER politikasını doğru bulmuyorum. Teslimiyet çizgisinde siyaset yapıyor, ben Türkiye’nin başını önüne eğdirmeyeceğim. Teslimiyet politikası değil, yalçın duran bire bir politika izleyeceğim. Doğruya makul, yanlışa hatalı diyeceğiz. Değişmeyen sizin, değişmeyen bu muazzez milletin.”

Share: