Manisa 3. konu haberleri: Bozüyük’te tır parkından çalınan çalımlı Manisa’da bulundu

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde geçtiğimiz günlerde tır parkından çalınan cazibedar ve dorsesi, Manisa’da bulunarak sahibine teslim edildi.

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde 4 Ilkgüz Mahallesi’ndeki tır parkında park halinde mevcut cazibeli ve dorsesinin durumunda olmadığını gören Behçet A., durumu İlçe Güven Müdürlüğüne bildirdi. Harekete güzeşte Asayiş Büro Amirliği ekipleri, belde diyar ve ilçelerin güven müdürlükleriyle irtibata geçerek yaptıkları icraat neticesinde kaka B.G.’yi (24) Sakarya’nın Pamukova ilçesinde yakaladı. İlçeye getirilen şüphelinin ifadeleri doğrultusunda çalınan cazibedar ve dorsenin Manisa’nın Turgutlu ilçesinde olduğu bilgisine ulaşıldı. Çalımlı ve dorse, Manisa’nın Turgutlu ilçesindeki ayrımlı noktalarda ve plakalar gizlenecek biçimde park edilmiş halde buldu. Alımlı ve dorsesi şalter sahibine teslim edildi.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının arkası sıra adliyeye sevk edilen karanlık, çıkarıldığı mahkemece adli arama gibi başıboş bırakıldı. – BİLECİK

Share: