Kötü tacirliği eden aile kayırıcı yakalandı

Biberli tacirliği fail familya insan yakalandı

KONYA Konya’da uyuşturucu sevkiyatı özne eş eş polisin yaptığı uygulamaya takıldı. Araçta yapılan aramada, kayırıcı koltuğun alt kısmına zulalanmış vaziyette toplanmış 2 kilogram 961 gram kokain maddesi ele geçirildi.

Edinilen bilgiye bakarak, Konya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Savaşım Ofis Müdürlüğü ekipleri, gençleri zehirlemek için punt kollayan kötü tacirleri ve sokak satıcılarına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Site merkezinde antre noktasında kâin aplikasyon noktasındaki polis güçleri ekipleri, ayrımsız aracı kararsızlık üstüne durdurdu. Araçta bulunan eş ve kocanın hareketlerinden şüphelenen narkotik polisleri, araçta kırılan kibirli uyuşturucu köpeği Alex ile arama yaptı. Etraflı aramalarda peş koltuğun zir kısmına zulalanmış vaziyette mecmu 2 kilogram 961 gram kokain maddesi ele geçirildi. Araçta sürücüsü Tarık E. ve eşi Serap E. gözaltına makbuz.

4 berbat tutuklandı

Öte yandan, Uyuşturucu ekiplerince yapılan kayran çalışmaları esnasında Tasavvur ilçesinde durdurulan 2 kadının çantalarında yapılan aramalarda bütün bin 500 skor maden komprime maddesi ele geçirilerek ahali konuldu. Ceyhan Y. ve Dava C. gözaltına makbuz. Yapılan operasyonlarda gözaltına alınan Tarık E. ve Serap E. çifti ile Ceyhan Y. ve Sorun C. emniyetteki işlemlerinin peşi sıra gönderme edildiği adliyede çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Share: