Kore Ekincilik Teknolojileri Lansman Ajansı Growtech Eurasia 2022’de sergilik kurdu

Kore Tarım Teknolojileri Lansman Ajansı, Growtech Eurasia 2022’de Kore standı kurduğunu duyurdu.

Kore Ekincilik Teknolojileri Lansman Ajansı (KOAT) Growtech Eurasia 2022’de Kore standı kurdu. Yapılan açıklamaya bakarak, Kore Tarım Teknolojileri Lansman Ajansı Başkanı Ahn Ho-geun, 23-26 Kasım tarihleri beyninde Antalya’da gerçekleştirilecek tarım fuarında (Growtech Eurasia 2022) Kore standı kuracaklarını bildirdi.

Fuarın, 25 ülkeden 510 şirketin katıldığı ve 125 ülkeden 50 bin kişinin ziyaret ettiği Avrupa, Afrika ve Itidalli Doğu’yu birbirine bağlayan uluslararası bir ekincilik fuarı olduğu belirtildi. Kurulacak Kore standında 5 tarım malzemeleri şirketi, 2 akıllı kom şirketi ve 1 çocuk şirketi karışma tutmak için ülkenin önde mevrut 8 ekincilik ekipmanı şirketi yer alacak. Kore standının tarım sektöründe küresel pazara methal üzere bir can suyu görevi görmesi beklendiği bilgisi verildi.

Ahn Ho-geun, “Mütezayit uluslararası petrol fiyatları, nema oranları ve döviz kurları zımnında domestik ihracatçıların ticaret koşulları güçlükler içeriyor. Bu yüzden ev dışı alıcılarla ayrımsız araya vürut fırsatı çokça mecbur” dedi. – İSTANBUL

Share: