Konya bili: Kulu’da konuşma toplantısı yapıldı

Konya’nın Kulu ilçesinde mahalle muhtarları ve amme çalım ve yapılış amirlerinin katıldığı enformasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Kulu İlçe Milli Terbiye Müdürlüğü Çokça Gayeli Konferans Salonunda yapılan müracaat toplantısında mütekellim Kulu Kaymakamı Ramazan Polat, ilçede akıbet zamanlarda artan arakçılık olaylarının önlenebilmesi üzere elan güvenli ve rahat aynı yassı oluşturulmasının öneminden bahsetti. Kaymakam Polat, telefon dolandırıcılığına cebin vatandaşların bilinçlendirilmesi gerektiğini ve bu kabil olayların önüne geçilebilmesi üzere zaruri çalışmaların yapılması gerektiğini vurguladı. İlçe genelindeki mahallelerde cenaze yemeklerinin kaldırılmasının bile gündeme geldiği toplantıda Kaymakam Çelik, hakikat gerekseme sahiplerinin belirlenerek kaymakamlığa vukuf verilmesi üstüne istek verdi. Çelik, bakir sayrılarevi inşaatının birlikte bitmeme ettiğini sözlerine ekledi.

Belediye Başkanı Misyon Ünver’bile uray kendisine planlı icraat için bilgiler verdi. Toplantı, kamu ve çekicilik amirleri dahi yürüttükleri işler üzerine bilgiler vermesinin arkası sıra sona erdi. – KONYA

Share: