Komutan Altınsoy semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu

YANLIŞSIZ Tümen Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy taraf pazarında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

Öğür çalışmalarının yanı sıra şehir genelinde, kaza ve köylerde türlü programlar gerçekleştirerek vatandaşlarla aynı araya mevrut DÜRÜST Öğür Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un esnaf ve vatandaşlarla kardeş kardeş etti. Esnafın ve vatandaşların ağır ilgisi ile karşılaşan İl Başkanı Altınsoy birlikte Model İlçe Başkanı Hamza Aktürk, yer komutan yardımcıları ve umumi heyet üyeleri ile aksata esnafının ve vatandaşların dile getirdikleri talepleri bir tane bir tane rütbe aldı.

Sadece seçimden seçime esnaf ve vatandaşlarla tıpkısı araya gelmediklerini, seçkin fırsatta halkın içre olduklarını vurgulayan Komutan Altınsoy, “DÜRÜST Fırka’ye erbap sâdır ve gelişigüzel ant yanımızda olan pazarcı esnafımızı musahabe ederek hem teşekkür ettik, hem de onların sorunlarını dinleyerek nokta aldık. Gücünü milletten alan ayrımsız partinin temsilcileri kendisine, milletimiz ile gelişigüzel toplumumuzun rastgele kesimiyle müzakere ediyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Her ant halkının yanında olan, öneri ve düşüncelerini merkeze düzlük ve buna bakarak çalışmalarını şekillendiren tıpkı politika anlayışını yine bundan sonraki kez haritamız bile sürdürmeye devam edeceğiz. Aksaray üzere, milletimizle, hemşerilerimizle beraberinde, iştiyak gönüle, üretmeye, hizmete var gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz. Bize göstermiş oldukları andıran sargı ve desteklerinden yağlık bilcümle hemşerilerimize haddinden fazla teşekkürname ediyorum” dedi.

Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnun olduklarını rapor eden ahzüita esnafları ve vatandaşlar, Başbuğ Altınsoy’a teşekkür etti. – AKSARAY

Share: