Kilis’te öldürülmüş asıl ve kızın cesedi ailesine teslim edildi

Kilis’te öldürülen ana ve kızın cesedi ailesine doğrulama edildi

KİLİS – Kilis’te, baldızı ve kızını bıçaklayarak hunharcasına öldüren zanlının tutuklanmasından bilahare asıl ve kızın cesedi ailesine doğrulama edildi.

Biçim ilçeye sınırlı Topdağı (Kefiz) köyünde kırsalında Mübarek Hac Süleyman Ş.H.S.’yi marifetiyle baldızı 50 yaşındaki Nura Hac Süleyman ile iştiyak ilişkisi yaşadığı iddia edilen 13 yaşındaki kızı Riham Ali Elmuhammed’ı bıçaklayarak öldüren zanlı tutuklandı.

Maktul esas ve kızın cesedi ailesi vasıtasıyla alınarak Kilis çağcıl Mezarlıkta toprağa verildi. Ölenlerin yakınlarından bazıları hastaneden cenazelerin alındığı sırada baygınlık geçirdi.

“Tekme cinayetin arkası sıra rağbet ilişkisi daha çok”

Ş.H.S’nin gönül ilişkisi yaşadığı tez edilen Riham Yüce Elmuhammed ilişkisinin ortaya çıkması üzerine Riham Uca Elmuhammed ile annesi Nura Hac Süleyman’ı Gaziantep’te kiraladığı araba ile temas etmek amacıyla Kilis’e getirdi. Ana ve kız ile tartışan Ş.H.S. yoluyla bıçaklayarak öldürdü. Temel ve kıza 30’den aşkın bıçak isabet ettiği öğrenildi.

“Şüpheli cinayet mahalline mevrut”

Cumartesi akşama cinayetleri işledikten sonra kiralamağı otomobil ile benzemek isterken makine arzılanması konusunda otomobili park ederek, meşbu ile Gaziantep’e gitti. Devrisi haset kendi otomobili ile fenomen namına mevrut kuşkulu jandarmanın fenomen yerinde tetkik yaptığını gördükten sonraları otomobili ile Gaziantep’e dönlerken, yolda uygulama özne güllabi ekipleri marifetiyle destursuz seyahat etmek suçundan muamelat yapıldı.

‘Maktullerin kimliği belirlenmeden güllabi marifetiyle çirkin yakalandı”

Öldürülen Ana kızın üzerinde kimlik olmadığı amacıyla bitirmiş kimliklerini tespit etmek üzere genel çaplı anket başlattığı esnada sellemehüsselam gezi edenlere ve muamelat yapılan Suriyeliler üstüne yoğunlaştı. Zanlı Ş.H.S’nin kamera görüntüleri ve diğer maharet sistemler üzerinden Kilis’e iki gün sıkışık gelmesini belirlemesi üstüne Gaziantep’teki ikametini işler düzenleyerek gözaltına aldı. Ş.H.S. cingöz vasıtasıyla suçunu itiraf ederek, bütün olayı anlattı. Arızalanan kiraladığı çevirgeç Kilis merkezde bulunarak incelendi. Kuşkulu Ş.H.S. sabaha karşı gönderme edildiği adli merciler aracılığıyla tutuklandı. Ana ve kızın cesedi yakınları tarafından alınarak Kilis’te defnedildi

(MAD-SD-ÖK-Y)Share: