Karşıyaka Taypark’ta Pati Şenliği

Karşıyaka Belediyesi’nin 4 Ekim Acun Hayvanları Dulda Günü nedeniyle geleneksel hale getirdiği “Karşıyaka Patiyaka Şenliği”, bu yıl dahi büyük coşkuya sahne olacak.

Şehremaneti marifetiyle Lider Mama’nın katkılarıyla düzenlenecek bayram, 2 Teşrinievvel 2022 Alım Satım günü 14.00-18.00 saatleri arasında Cordelion Taypark’ta yapılacak. Hayvanseverlerin dirilik dostlarıyla gelişigüzel sevinçli espas geçireceği buluşmada birbirinden mülevven etkinlikler yapılacak. Çocuklara ve yetişkinlere müteveccih oyunlar ile aktiviteler, katılımcıların hayvan dostları ile birlikte eğlenceli anlar yaşayacağı yarışmaların beraberinde canlı çalgı dinletisi üstelik şenliğe nitelik katacak. Antrparantez derneklerin aksiyon birliğiyle açılacak pisik sahiplendirme standı aracılığıyla birey yâran sıcak yuvalara kavuşturulacak.

“HERKESİ BEKLİYORUZ”

Patiyaka Şenliği’ni, efsanevi haklarına ait farkındalık monte etmek ve efsanevi sevgisini güçlendirmek üzere geleneksel kuzuluk getirdiklerini belirten Karşıyaka Şehremini Dr. Cemil Sancak “Dünyamızı paylaştığımız duygusal dostlarımıza yönelik duyarlılığı geliştirmeyi hedeflediğimiz şenliğimizde birbirinden eğlenceli etkinlikler yapacağız. Her yaştan Karşıyakalıları duygusal dostlarıyla birlikte bu keyifli buluşmaya bekliyoruz” dedi.

Share: