Karabük’te ekol müdürleri ve ekol ocak birliği temsilcilerine müteveccih toplantı düzenlendi

Karabük’te bakir eğitim ve öğretim yılı nedeniyle “1. Orgazm Dönemi Ekol Müdürleri Müesses ve Meslek Ev Birliği Temsilcileri Toplantısı” gerçekleştirildi.

Vali Fuat Gürel başkanlığında 100. Yıl Hars Merkezi’nde planlı toplantıya, Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, İl Güllabi Komutanı Mümessil Miralay Garip Gümüş, İl Inanma Müdürü Şayan Yırtar, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, İl Afiyet Müdürü Ahmet Zerrin, Karabük Belediyesi Zabıta Müdürü Sedat Köse, itimat ve güllabi personeli, meslek müdürleri ile ekol karı birliği temsilcileri katıldı.

Gürel, burada yaptığı konuşmada, meslek müdürlerinin sahada olacağını belirterek, onlara öğrencilere yâren yakınlığıyla yaklaşmalarını başvuru etti.

Kitapların bu sene üstelik sıraların üzerinde öğrencileri beklediğini anlatım fail Gürel, şunları kaydetti:

“Öğrenci, derse tek şekilde cep telefonuyla girmeyecek. Toplumsal ve kültürel cerrahi müdahale üstelik haddinden fazla koskocaman. Karabük yerine eğitimde haddinden fazla başarılıyız. Hemen eğitim bilimi öğretimde başarılı değiliz, gayrı alanlarda de başarılıyız. Akademik başarıda devlet çapında evvel 10’dayız. Seçkin alanda başarılarımızı daha ileriye vurmak istiyoruz. Geçtiğimiz yıl spor dalında 7 uluslararası başarımız vardı, şu an 17’ye imdi. Başarılıyız ve bu başarıyı ahali birliğiyle geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Çocuklarımızı bu nev faaliyetlerin içine çektiğimizde onların dünyaları değişiyor ve bol eş yetiştirmiş oluyoruz.”

Meslek müdürleri ve okul familya birliği temsilcilerinin gerekseme ve sorunları dile getirdiği toplantıda, çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Share: