İnleme sesi cinsel taciz sayıldı! Kız kardeşlere saldıran şahıs amacıyla 11 sene 9 ayak tabanı büyüklüğünde delik istendi

18 Orak Ayı 2021’de şehir merkezinde Hiçlik A. ile Münevver A., iddiaya göre, özel umum otobüsünde önlerindeki koltukta oturan Şeyma Bozkurt ile kardeşi Büşra Kılıklı’a yavuklu tacizde bulundu. 2 cömert aksülamel gösterince, şüpheliler taşlama etti.

TACİZDEN SONRA SALDIRDI

Şeyma Bozkurt, yaşananları cep telefonu ile kaydetmeye başladı. Bu sırada Hiçlik A., 2 kardeşe saldırarak, telefonu ahzetmek istedi. Çıkan çatışma, taşıtçı ve ayrıksı yolcuların müdahalesi ile sona erdi. 2 şüpheli, ihbarla mevrut polis güçleri ekiplerince gözaltına alındı. Şüphelilerden tutuklanan Fıkdan A. ayrımsız süre sonradan tahliye edildi.

“İNLEME SESİ ÇIKARDI”

Fenomen ile ilgili Kahramanmaraş Cumhuriyet Altını Başsavcılığı’nca anket başlatıldı. Bu kapsamda ifadesi alınan Şeyma Bozkurt, Fakirlik A.’nın kendisine ve kardeşine taşlama ettiğini belirterek, “Taşlama edip, ahuvah sesi çıkardı. Henüz sonradan marifetiyle çenemi tutup, göğsümden itekledi” dedi. Büşra Harbi bile ablası ile ayrımsız ifadeyi verdi. 3 tecrübe tanığı ise Ihtiyaç A.’nın kız kardeşlere hakaret ve küfrettiğini, ahuvah sesi çıkardığını ve ‘Bekleyin, göreceksiniz’ diye gözdağı ettiğini söyledi. Almanya ve Türkiye’de 18 cürüm kaydı mevcut, bu nedenle Almanya’dan sınır ötesi edildiği ortaya sâdır Yoksulluk A. ise hakkındaki iddiaları reddetti. Başka dalavereli Ziyalı A. üzerine, olaydan bilahare yaşamını yitirdiği üzere takipsizlik kararı verildi.

İNLEME SESİ CİNSEL TACİZ SAYILDI

Soruşturmayı bütünler savcı, tutuklanmadan maznun Kesat A.’nın ah vah şeklinde sesler çıkarıp, kardeşlere seksüel amaçla taciz ettiğini, gözdağı ve hakarette bulunduğunu belirterek, ‘tensel taciz’, ‘hakaret’, ‘tehdit’ ve ‘basit yaralama’ suçlarından bütün 11 sene 9 kamer hapishane cezası istedi. Hazırlanan iddianame, 1’inci Esas Ceza Mahkemesi’nde akseptans edildi. Maznun Yokluk A., önümüzdeki günlerde bilgili karşısına çıkacak.Share: