ING’den hukuksal müşterilerine yönelik avantajlı sürdürülebilir iş kredisi

Sürdürülebilir ve mesul bankacılık temelleri üzerine inşa edilen aksiyon modeli ile iktisadi, çevresel ve içtimai sürdürülebilirliğe evleviyet veren ING Türkiye, Tüzel Bankacılık müşterilerine müteveccih izlence hayata geçirdi. ING Grubu ile birlikte planlı program kapsamında, ING müşterilerine avantajlı Sürdürülebilir İş Kredisi sunulacak ve sürdürülebilirlik odaklı etkinlikler ile bu alandaki farkındalık artırılacak.

ING müşterisi olan ticari işletmeler, taksitli ticari kredi ve ışıltı krediler üzere cazibeli cesaret oranlarından faydalanabiliyor. Sürdürülebilir İş Kredisi’nden faydalanabilmek üzere ise Birleşmiş Uluslar’mağara açıkladığı sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda belirlenen kriterlerin sağlanması ve gerçekleştirilen çalışmalara yönelik sertifika ve belgelerin sunulması gerekiyor. Kriterlerin kapsamı ve vesika sunulması müstelzim alanlar ise şöyle sıralanıyor: Cinslik eşitliği, hesaplı ve bozulmamış erke (Yenilenebilir Enerji Üretimi / Enerji Verimliliği), çevre kirliliğin önlenmesi ve kontrolü, saf nakliyat, sürdürülebilir su ve atık su yönetimi, yankı bol ve/yahut döngüsel tutum uyarlamalı ürünler, istihsal teknolojileri ve süreçleri. Lüzumlu dokümanlar için ING Türkiye Tüzel Bankacılık şubeleri ve alıcı temsilcilerinden mufassal bilgi alınabiliyor. ING Türkiye, ölçülü izlence kapsamında antrparantez, Hukuksal Bankacılık müşterileri amacıyla düzenleyeceği etkinlikler ile sürdürülebilirlik alanında farkındalık yaratacak.

Öcal Ağar: Sürdürülebilirliğe katkı ulaşmak talip müşterilerimizi desteklemeyi sürdüreceğiz

Bankacılık sektörünün transformatör gücüne inandıklarını tamlayan ING Türkiye Hukuksal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “ING kendisine sürdürülebilirliği mecmu iş yapış biçimimize yön veren benzeri içtihat adına görüyoruz. Sürdürülebilirlik alanında öncü çalışmalar yürüteç ING Grubu’nun parçası olan ING Türkiye olarak, arsıulusal deneyimini ülkemize aktarmak ve Türkiye’üstelik bu alandaki dönüştürücü ağır tevessül etmek için selis çalışıyoruz. Sürdürülebilir tıpkı dünya hedefinde ortaklaşa tıpkı göz açısının kebir olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda avantajlı kredilerimizle müşterilerimizi finansal kendisine desteklerken, bir yandan da etkinliklerimiz ile bu alanda farkındalığı artırarak sürdürülebilirliğe katkıda bulunmayı hedefliyoruz.  Sürdürülebilirliğe öncelik vermeye, sürdürülebilirliğe katkı ulaşmak talip müşterilerimizi desteklemeye ve sürdürülebilirlik temalı ürünler geliştirmeye bitmeme edeceğiz” dedi.

ING Türkiye, esneklikler dünyasını genişletmeyi sürdürüyor

ING Türkiye, sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisini yeniledi

ING Türkiye araştırması: Artırım eğiliminde yüzde 5 artma var

Share: