ING Türkiye, emeklilere sunduğu ilişik koşulsuz akça aylık promosyonunu 7000 TL’ye yükseltti

Müşterilerinin hisse senedi ve özel yaşamlarında her ahit tıpkı girişim önde olmalarını kabil kılmayı hedefleyen ING Türkiye, tekaüt müşterilerine sunduğu promosyon tutarını yükseltti. Tekaüt maaşını ING’ye taşıyanlar, aylık tutarına göre 7.000 TL’ye vasıl ek şartsız akçe özendirme kazanabiliyor. Emekliler ayrıca, mütekait arkadaşlarını ING’li yaptıkları takdirde adam başına 250 TL ve yer haddinden fazla 5 arkadaşını getirmek koşuluyla toplamda 1.250 TL’ye varan ilişik özendirme hakkı elde ediyor. Böylecene emekliler toplamda 8.250 TL’ye vasıl teşvik edinim fırsatını yakalıyor.

Zor maaşını ING’ye taşıyanlar, 1 maaş bütün dirimlik tutarları; 1.500 TL’ye kadar ise 4.650 TL, 1.500 TL – 2.500 TL arası ise 5.800 TL ve 2.500 TL ve cisim ise 7.000 katma koşulsuz akçe promosyon almaya hak kazanıyor. Zahmetli maaşını 3 sene süresince ING Türkiye’den kabul etme taahhüdü veren ve akçe promosyon ödemesi alan bulunan ve kullanılmamış zor aylık müşterileri bile ING’nin teşvik kampanyasından yararlanabiliyor. ING Türkiye’nin kampanyasından 5 Ağustos 2022 – 31 Ağustos 2022 tarihleri ortada akçe özendirme düz müşteriler faydalanabiliyor. 

Maaşını ING’ye atmak isteyen emekliler, nakil işlemlerini şubeye gitmeye lüzum kalmadan e-kerem üzerinden ya da koca cüzdanlarıyla ING şubelerinden gerçekleştirebiliyor. Yeni zahmetli olanlar ise merbut olduğu kurumlarda vezneci tercihini ING namına belirterek mahiye müşterisi olabiliyor.

ING Türkiye’nin hareketli büyüklüğü 98.7 milyar TL’ye yükseldi

ING Türkiye, esneklikler dünyasını genişletmeyi sürdürüyor

ING Türkiye, sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisini yeniledi

Share: