İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Giresun’da ziyaretlerde bulundu

İstanbul Büyükşehir Uray (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Giresun’dahi ziyaretler gerçekleştirdi.

Atatürk Meydanı’nda vatandaşlara seslenme fail İmamoğlu, bilgileri, birikimleri ve güçleriyle Türkiye’nin neresi olursa olsun yardım sunmaya dikkat gösterdiklerini söyledi.

Tirebolu ilçesinde 6’lı masanın antant üyesi siyasiler ve muhtarlarla tıpkısı araya gelen İmamoğlu, geçim yerine seçimi kazanabileceklerine inandığını ifade etti.

İmamoğlu, tarihe değerli harflerle geçmeye haddinden fazla mail olduklarını öne sürerek, şunları kaydetti:

“Bu kavim, bu ati tohum bizimle çekicilik duyacaktır, bizimle övünecektir, bize minnet duyacaktır. ‘O nesle teşekkürname ederiz’ diyecektir, ‘Onların sayesinde rahata erdik, onların sebebiyle müstakil, kıymet, adil tıpkısı ülkede yaşıyoruz, yaptıklarımız kıymet buluyor, çalışırsak bire bir işe girerim hele tanıdığım tutmak zorunda değil’ derler ya de ‘Bu büyüklük birlikte eşitlikten, adil nasibini almış’ derler. Ama bir iki evvel birlikte söylediğim gibi, yeniden öz elimizde olan sürece dayalı balaban hatalar yaparsak, ne efsus ki kişmiri kötü namına üstelik tarihe tevdi etmek mümkün.”

İmamoğlu, programı kapsamında, Piraziz, Tirebolu ve Eynesil belediyelerini konuşma etti, “Piraziz Peyzaj Park Uygulaması” yapılan alanda incelemelerde bulundu, Tirebolu Saha Aranjman Projesi’nin küşat törenine katıldı.

Share: