Hırsızlık yaptıkları belirleme edilen 2 can tutuklandı

Isparta Asayiş Ofis Müdürlüğü marifetiyle hesaplı çalışmalarda 186 saatlik düzenlilik alıcı görüntüleri incelenerek arakçılık fail 2 zat tespit edildi.

Isparta Güven Müdürlüğü Düzenlilik Şube Müdürlüğü 2022 Ilk Teşrin ayı içerisinde Isparta Galibiyet ve Bahçelievler Mahallelerinde meydana gelen “otodan hırsızlık, ikametten arakçılık, motor hırsızlığı ve mala kötülük ödeme” gibi mecmu dokuz ayrı olayın faillerinin tespiti ve yakalanması çerçevesinde çalışma başlattı.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri vasıtasıyla hesaplı çalışmalarda, 22 değişik KGYS, aksiyon yeri ve ikamete ilişik 186 saatlik almaç görüntüleri incelenerek karanlık şahısların H.H.E. (19) ve H.H.M. (17) olduğu tayin edildi.

19 Teşrinievvel günü ibret eşhas ganimet bisikleti satmaya çalıştıkları esnada cürmümeşhut yakalandı. Karanlık şahıslardan ele geçirilen 1 çiftteker, 2 motor, 5 oto teybi, 1 umum radyosu, 5 ses sistemi hoparlör, 1 araç içi vantilatör, 1 akümülatör sağlamlaştırma kablosu, 3 gözde düşünce, 1 pense ve 1 atkı bulunarak sahiplerine teslim edildi.

9 değişik olayın failleri olan H.H.E. ve H.H.M. 20 Ekim’de çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı. – ISPARTA

Share: