Hem sevgilisini istismar yazar gayret uyguladı! Hem de tazminat davası davası açtı

Adana’üstelik hareketli 25 yaşındaki Ceylan Sarıkçı, 5 yıl geçmiş Nesiç ve Moda Tasarımı bölümünü kazanarak Eskişehir’e yerleşti. Sarıkçı, okulu bittikten sonraları Muğla’nın Bodrum ilçesine çalışmaya gitti. Burada Sarıkçı, 22 yaşındaki Değer K. ile tanıştı ve canan oldu. Çift, elan sonradan İzmir’e yerleşti ve burada gelişigüzel yaşamaya başladı.

BİR BUÇUK YIL CİNSEL İSTİSMARA UĞRADI

1 buçuk yıl süresince Onur K. ile alım satım cıvıl cıvıl Sarıkçı, iddiaya bakarak bu süre içinde bir nice nöbet seksüel istismara ve ruhsal şiddete maruz kaldı. Itibar K.’nin psikolojik şiddetlerine dal eğen Sarıkçı, son namına 17 Mart 2022’de kaldıkları apartta Değer K. vasıtasıyla tensel istismara maruz merkez zedelenmek edildi. Sol göğsü, kolları ve bacakları moraran dinç kızın çığlığını duyanlar durumu polise bildirdi.

DARP RAPORU ALDI, ŞİKAYETÇİ OLAMADI

Olay namına mevrut ekipler Sarıkçı’yı Onur K.’nin elinden kurtarıp ambulans ile hastaneye kaldırdı. Çarpma raporu düzlük zinde kız, Haysiyet K.’nin dayısı Y.K. ve ağabeyi A.K. marifetiyle tehdit edildiği için karakolda koca arkadaşından şikayetçi olamadı. Olaydan 3 hafta bilahare Adana’ya ailesinin yanına mevrut Ceren Sarıkçı, sabık ay ailesinin üstelik desteğini alarak Onur K.’den esasen şikayetçi oldu ve tazminat davası davası açtı. Bunun üzerine Onur K. dahi Sarıkçı üzerine alın tazminat davası davası açtı.

“TEHDİT EDİLDİM, ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM DEDİM”

İhlas Haber Ajansı’na mütekellim Ceylan Sarıkçı, Itibar K.’nin kendisinin çökertme telefonuna izlem cihazı üstelik yüklediğini sav ederek, “sık sık bana geçmişimde hiçbir husus yaşamadığım halde bana yaşamadığım şeyleri sapkınlık derecesinde anlattırmaya çalışırdı. en üst 17 Mart tarihinde bana seksüel istismarda bulundu ve sol göğsüme tırnaklarını geçirip parçaladı. Benim çığlıklarıma insanlar koştu. Ambulans ile hastaneye kaldırıldım. Zedelenmek raporu aldım ve ardından zılgıt edildiğim için karakolda ‘şikayetçi değilim’ dedim” ifadelerini kullandı.

“DOĞRULUK ETTİĞİ CEZAYI ALMASINI İSTİYORUM”

6 aydır incitici çektiğini belirten Sarıkçı, “Bu çocuğu ailesi olaydan sonradan Ankara’ya götürüyor. Ben da Adana’ya geldim ve annem olayı öğrenince asap krizi geçirdi. Değer K.’ye ‘Ellerin kırılsın, bana bozukluk bunları yaptın’ diyorum ama o ellerini, kollarını sallayarak dışarıda geziyor. Ego 6 ay boyunca çabucak ölümü düşündüm. Aileme, hayatıma, önüme bakamadım. Bana bunu yapanın cezasını almasını istiyorum. Ben o odanın içerisinde cehennemi yaşadım. Saçlarımı sunma dibinden çekip bana işkence etti” diye konuştu.

“SESİM DUYULSUN”

Adana’ya geldikten sonraları sabık kamer ailesinin desteğiyle tekrar Değer K. karşı suç duyurusunda bulunduğunu vurgulayan Ceylan Sarıkçı, elan sonraları şunları söyledi: “Ben ona yanlışlık duyurusunda bulunup tazminat davası davası açtım. Ego onun parasını istemiyorum amma doğruluk ettiği cezayı alsın istiyorum. Davanın arkası sıra o dahi namına 2 avukat tutup bana karşı dava açıyor. Neymiş ego ona takıntılıymışım üzere gösteriyor. Bu olayı örtbas ettiği halde ben gözdağı ediliyorum. Ağabeyi beni, annemi öldürmekle tehdit etti. Ben sesimin duyulmasını istiyorum. Avukatım olmadığı halde ego ona sav açtım. O da bana karşı tazminat davası davası açtı. Ego, beni döven, taciz eden adama mülk mı ödeyeceğim. Ego onun bana yaptığı zorbalığın cezasını almasını istiyorum.”

Share: