Hem sevgilisini çarpma etti, hem tazminat davası davası açtı

İzmir’da erkek arkadaşıyla yaşadığı sırada cinsel istismara maruz hat zedelenmek edildiğini ileri süren 25 yaşındaki Ceylan’e sevgilisi aracılığıyla manevi tazminat davası açıldı. Sakat eş arkadaşından şikayetçi olan güre kız, “Ego bu şahsın bana yaşattığı acıların karşılığı olarak ukubet almasını istiyorum. 6 aydır seçkin çağ gözyaşı döktüm ego” dedi.

Adana’birlikte zinde 25 yaşındaki Ceren Sarıkçı (25), 5 sene evvel Dokuma ve Moda Tasarımı bölümünü kazanarak Eskişehir’e yerleşti. Sarıkçı, okulu bittikten bilahare Muğla’nın Bodrum ilçesine çalışmaya gitti. Burada Sarıkçı, Itibar K. (22) ile tanıştı ve sevgili oldu. Çift, daha sonraları İzmir’e yerleşti ve burada birlikte yaşamaya başladı.

1 buçuk yıl boyunca Öz Saygı K. ile veriş dallı güllü Sarıkçı, iddiaya bakarak bu süre ortamında birçok posta seksüel istismara ve psikolojik şiddete maruz kaldı. Değer K.’nin ruh bilimsel şiddetlerine üzeri eğen Sarıkçı, sonuç adına 17 Mart 2022’üstelik kaldıkları apartta Öz Saygı K. eliyle tensel istismara maruz tarz zedelenmek edildi. Sol göğsü, kolları ve bacakları moraran tüvana kızın çığlığını duyanlar durumu polise bildirdi.

Zedelenmek raporu aldı, şikayetçi olamadı

Olay adına mevrut ekipler Sarıkçı’yı Itibar K.’nin elinden kurtarıp ambulans ile hastaneye kaldırdı. Zedelenmek raporu alan gailesiz kız, Haysiyet K.’nin dayısı Y.K. ve ağabeyi A.K. yoluyla gözdağı edildiği üzere karakolda ayvaz arkadaşından şikayetçi olamadı.

Olaydan 3 hafta sonra Adana’ya ailesinin yanına gelen Ceylan Sarıkçı, geçen ay ailesinin birlikte desteğini alarak Itibar K.’den gine şikayetçi oldu ve tazminat davası davası açtı. Bunun üzerine Değer K. bile Sarıkçı hakkında cebin manevi tazminat davası açtı.

“Yıldırma edildim, şikayetçi değilim dedim”

İhlas Bili Ajansı’na mütekellim Ceylan Sarıkçı, Değer K.’nin kendisinin cep telefonuna takip cihazı dahi yüklediğini tez ederek, “sık sık bana geçmişimde hiçbir molekül yaşamadığım halde bana yaşamadığım şeyleri sapkınlık derecesinde anlattırmaya çalışırdı. en üst 17 Mart tarihinde bana eşeysel istismarda bulundu ve sol göğsüme tırnaklarını geçirip parçaladı. Benim çığlıklarıma insanlar koştu. Ambulans ile hastaneye kaldırıldım. Darp raporu aldım ve arkası sıra yıldırma edildiğim amacıyla karakolda ‘şikayetçi değilim’ dedim” ifadelerini kullandı.

“Doğruluk ettiği cezayı almasını istiyorum”

6 aydır yara çektiğini söyleyen Sarıkçı, “Bu çocuğu ailesi olaydan bilahare Ankara’ya götürüyor. Ben de Adana’ya geldim ve annem olayı öğrenince asap krizi geçirdi. Itibar K.’ye ‘Ellerin kırılsın, bana hastalık bunları yaptın’ diyorum ama o ellerini, kollarını sallayarak dışarıda geziyor. Ego 6 kamer süresince yalnız ölümü düşündüm. Aileme, hayatıma, önüme bakamadım. Bana bunu yapanın cezasını almasını istiyorum. Ego o odanın içerisinde cehennemi yaşadım. Saçlarımı en dibinden çekip bana işkence etti” diye konuştu.

“Sesim duyulsun”

Adana’ya geldikten bilahare geçen kamer ailesinin desteğiyle tekrar Değer K. hakkında cürüm duyurusunda bulunduğunu vurgulayan Ceylan Sarıkçı, henüz sonra şunları söyledi:

“Ben ona cürüm duyurusunda bulunup manevi tazminat davası açtım. Ben onun parasını istemiyorum ama adalet ettiği cezayı alsın istiyorum. Davanın arkası sıra o bile namına 2 avukat tutup bana karşı ülkü açıyor. Güya ego ona takıntılıymışım kadar gösteriyor. Bu olayı örtbas ettiği halde ego yıldırma ediliyorum. Ağabeyi beni, annemi öldürmekle yıldırma etti. Ben sesimin duyulmasını istiyorum. Avukatım olmadığı halde ben ona sevgili açtım. O da bana alın manevi tazminat davası açtı. Ego, beni döven, taciz eden adama para mı ödeyeceğim. Ego onun bana yaptığı zorbalığın cezasını almasını istiyorum.” – ADANA

Share: