Hanende Koray Orion Didim Belediyespor yararına görüntü aldı

Bölgesel Saftirik liginde mücadele edecek olan Didim Belediyespor’a destek amaçlı planlı ve son dönemlerin flaş şarkıcılarından olan Koray Avcı’nın hayal aldığı konserde Didimliler unutulmaz aynı gece yaşadı.

Lehçe Tor ligde savaşım edecek olan Didim Belediyespor yönetimi, kulübe bindi seçmek için biletli olarak Koray Orion konseri düzenledi. Didim Amfiteatr Tiyatroda gerçekleşen konsere Didimliler ile ilçeye mevrut gurbetçilerin yanı sıra çevre ilçe ve illerden haddinden fazla sayıda vatandaş katıldı. 3500 yabanlık amfiteatr temsil dolarken, konseri amfiteatr tiyatrodan dinleyemeyen bazı vatandaşlar ise amfiteatr tiyatronun arkasındaki yeşillik alanı doldurdu.

Özel hazırlanan sahnede asansörlü sevenlerinin karşısına çıkan Koray Avcı dillerden düşmeyen şarkılarını ve arabesk, folk müziği ve Türk pop müziğinde klasikleşen aynı haddinden fazla terane seslendirdi. Didim’de olmaktan bahtiyar olduğunu kaydeden Avcı, ara sıra yaptığı konuşmasında insanların birbirini aldatıcı görmesini ve farklılıklarıyla sevmesini istedi. Dansları ve yaptığı şakalarıyla konsere katılanları eğlendiren Avcı, şarkılarını birlikte sevenleriyle gelişigüzel seslendirdi.

Konserin sonundan Didim Belediyespor Pakt Başkanı Misyon Küçüker, Cebbar’ya isminin mukayyet olduğu gestalt ihsan etti. Küçüker Didim Belediyespor’a destek amaçlı düzenledikleri konsere katkı sunan ve iştirak sağlayan herkese teşekkürname ederken, Didim’in adını bildirme ongun şekilde temsil edeceklerini dile getirdi. – AYDIN

Share: