Gökhan Çıra’dan bomba paylaşım!

Geçtiğimiz sene Selin Sakatatçı ile ikinci defa boşanan Gökhan Çıra, bir süredir ismini ve yüzünü bilinmeyen tuttuğu bire bir kadınla aşk yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde parmağındaki yüzüğü paylaşarak dünyaevi kararı aldığını duyuran Gökhan Lamba, bu posta da cet olduğunu söyleyerek ser karıştırdı.

“HAYATIMA ŞIDDETLI GELDİN KIZIM”

Instagram hesabından bire bir bebekle fotoğrafını paylaşan Çıra, “Aşağılık dünyama balki geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok muhip tıpkısı baban var. Ben sana haddinden fazla aşıramento oldum kızım. Hayatım, hayatına feda olsun. Okşayıcı tıpkısı yavru olursun inşallah. Dimdik, erinçli, mutlu büyüyelim canım kızım, hayirli geldin. Dünyamı aydınlattığın üzere sana ayrıca teşekkürname ederim kızım” ifadelerini kullandı.

Gökhan Lamba’nın kızının annesinin kim olduğu ise henüz bilinmiyor.

EVLENECEĞİNİ DUYURMUŞTU

İsmini bilinmeyen tuttuğu ayrımsız kadınla amor tüvana Gökhan Çıra’nın 25 devir geçmiş evlilik teklifi ettiği gelecek sürülmüştü. Önceki akşam Instagram hesabından sevgilisiyle yüzüklü ellerini paylaşarak evleneceğini duyuran Çıra, “Tamam dedi” notunu yazdı. Çıra’nın parmağında birlikte yüzüğün olması ikilinin nişanlandığı iddiasına akıllara getirdi.

Share: