Geleceği şekillendirecek yetenekler ING Practica Kampı’na katıldı

Müteharrik mutluluğu üzere esnek ve yenilikçi olmayı önceliklendiren ve elastik emek koşullarının öncüsü ING Türkiye, 14 yıldır planlı ve ING’nin cümbüş gösterdiği 16 ülkede geçerli Uluslararası Kabiliyet Programı (ING International Talent Program – ITP) ile geleceğin liderlerini yetiştiriyor. Bu kapsamda programa başvuran ve küresel hava üzerinden gerçekleştirilen istimara sürecini başarıyla bütünler adaylar, 24 Haziran 2022 tarihinde ING Türkiye Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen Practica Kampı etkinliğine katılarak ING kültürünü ve hizmet etmek istedikleri iş kollarını yakından tanıma fırsatına erbap oldu.

Adaylar gelgel kültürünü ve hizmet etmek istedikleri aksiyon kollarını yakından tanıdı

ING Türkiye ve ING Grubu’ndan ayrımlı konuşmacıların adaylarla buluştuğu Practica Dinlenme Kampı’a katılan canlı yetenekler bir dönem süresince ING Türkiye yönetimi ve çalışanları ile umum müdürlük binasında ayrımsız araya gelirken, kurumu ve hisse senedi kollarını yakından tanıyarak kurumsal ve ferdî değerlerin uygunluğunu değerlendirdiler ve hikâye çalışmalarına karışma oldular. Practica Kampı ile ING kültürünü henüz yakından tanıma fırsatı bulan adaylar, etkinliğin ardından gitmek istedikleri iş kolları ile gerçekleştirecekleri mülakatın peşi sıra, seçildikleri takdirde Uluslararası Kabiliyet Programı’na dahil kendisine ING Türkiye bünyesinde çalışmaya başlayacak. Genç yetenekler, güçlükle dışında gerçekleşen terbiye programları, uluslararası geçerliliğe topluluk tasdik programları, bodur ve detaylı dönme yerli ve toptan rotasyon fırsatlarını içeren iki yıllık programa karışma adına kariyerlerine bitmeme edecek. 

Briz Kalender Öztürk: Tüvana yeteneklere geleceklerini şekillendirme imkanını sunuyoruz

Practica Kamp ile ilişkin değerlendirmelerini paylaşan ING Türkiye İnsan Kaynakları Umum Müdür Yardımcısı Briz Gönül Eri Öztürk, “ING olarak “Önceki kendin olursun, sonra ING’li” yaklaşımını stratejimizin merkezine alıyor ve çalışanlarımıza yenilikçi ve esnek tıpkı faaliyet ortamı sunuyoruz. Bununla bu arada, çalışanların zat potansiyellerini gösterebilecekleri ve bahtiyar olabilecekleri bire bir pozisyonda görevlendirilmelerinin sükse amacıyla koca bir canlı olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda, ING ailesine genç yetenekleri kazandırmayı hedeflediğimiz ve berenarı bağ gören ING Practica Kampı’na ayar veriyoruz, çünkü yer yeniden akıllıcasına eşleşmenin gerçekleşebilmesi üzere adayların ve kurumun birbirini tanımasının mefret olduğuna inanıyoruz. Antrparantez, yetenek programımız ile iş fırsatının ötesinde gailesiz yeteneklere geleceklerini biçimlendirme imkanını sunuyoruz. ING’bile çalışan mutluluğu için elastiki ve yenilikçi olmayı başarının anahtarı adına görüyoruz ve öncü elastiki himmet modellerimizle beraber Flexi Kariyer, Flexi İzin ve FlexMe Esnek Taraf Hukuk gibi yenilikçi uygulamaları hayata geçirerek çalışanlarımız amacıyla esneklik dünyamızı genişletmekten mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

ING Türkiye, esneklikler dünyasını genişletmeyi sürdürüyor

ING Türkiye, sürdürülebilirlik angajmanlı sendikasyon kredisini yeniledi

ING Türkiye araştırması: Artırım eğiliminde yüzdelik 5 artış var

Share: