Gaziantep’te ilçe andaç, güvenlik kamerasına yansıdı

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde iki aracın çarpışması sonucu 3 birey yaralandığı kaza anı aynı iş yerinin düzenlilik kamerasına yansıdı.

Kaza Gaziantep’in İslahiye ilçesi Otogar Kavşağı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Mecnunca B. yönetimindeki 27 AAF 033 plakalı Audi ayraç otomobil ile Muhammet Z. yönetimindeki 27 MB 2240 plakalı Hyundai işaret kamyonet çarpıştı. Al mum ihlali sonucu meydana gelen kazada otomobilde bulunan iki birey yaralanırken özge araçta mevcut sürücü Muhammed Z. çarpışmanın etkisi ile araçta sıkıştı. Kazayı gören vatandaşların 112 acil yardım hattına olgun vermesi ile olay hesabına keyif ve itfaiye ekipleri yönlendirildi. Araçta sıkışan taşıtçı itfaiye ekipleri vasıtasıyla yapılan iş ile sıkıştığı yerden çıkarılarak ambulans ile İslahiye Cesamet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazanın meydana geldiği anlar ise tıpkısı hisse senedi yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde iki aracın feci şekilde çarpıştığı görülüyor. Otomobilde bulunan şahısların esenlik durumlarının iyi olduğu görülürken pikap sürücüsünün durumu ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Polis görüngü durumunda tetkik yaparken, ilçe nedeniyle ayrımsız müddet geçişin kontrollü sağlandığı kat ise araçların kaldırılması ile normale döndü. – GAZİANTEP

Share: