Fibabanka ve Alarko Carrier’den yaz aylarını serinleten kampanya

Müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler geliştirerek hayatlarını kolaylaştıran ve sektöre alnaç veren Fibabanka, Türkiye’nin önde mevrut markalarıyla teşrikimesai yapmaya bitmeme ediyor. Bu doğrultuda Fibabanka, iklimlendirme sektörünün öncü şirketi Alarko Carrier’i ekledi.

Alarko Carrier ile gerçekleştirilen yıpranmamış teşrikimesai için değerlendirmelerde bulunan Fibabanka Ekosistem ve Vasat Bankacılığı’ndan Sorumlu Umum Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, “Fibabanka adına kurulduğumuz günden bu yana geleneksel bankacılık anlayışının ötesinde bir gelişim yapış biçimi benimsiyoruz. Sonunda Servis Bankacılığı hizmetimizi geliştirecek adımlar atıyoruz. Servis Bankacılığı modeli üzerinden, müşterimize sunulacak finansmanın seçme yerden yalın kat aynı şekilde alınabilmesi adına Türkiye’nin büyük markalarıyla teşrikimesai anlaşmalarına dahi bitmeme ediyoruz. Bu kapsamda akıbet kendisine iklimlendirme sektörünün önde gelen markaları beyninde yer düzlük Alarko Carrier ile yüce bir iş birliğine imza attık. Alarko Carrier mağazalarında gerçekleştirilecek alışverişlerde, itimat kartı ile ödemeye mütenavip olacak tıpkı ödeme yöntemi sağlıyoruz. Böylelikle Alarko Carrier’den alışveriş işleyen müşterilerimize, topluluk olduğu güven kartı limiti ve cesaret kartının taksitlendirmesine vabeste kalmadan, Fibabanka’nın acul, olağan emniyet süreci ile haddinden fazla henüz faziletkâr hacim ve vadelerle ihtiyaçlarını gidermesini sağlıyoruz.” dedi.

24 kamer vadeye büyüklüğünde 250 TL ile 75.000 TL ,36 kamer vadede ise 50.000 TL’ye büyüklüğünde kullanma fırsatı sağlayan kredi üzere ALARKO yazıp T.C. etiket numarasını ve mevlit tarihini 3422’ye çıkarmak ehliyetli oluyor.

Kullanıcılarına kolaylık sağlayan hizmetleriyle ilgi calip Alarko Carrier’ın Umumi Müdürü Cem Cari, “Kullanıcılarımızın ahzüita deneyimlerini kolaylaştırmak için Fibabanka ile iş birliği gerçekleştirdik. Bu iş birliği ile evvelden fiyatına 18 kamer mehil ile ürünlerimizi tüketicilere sunuyoruz. Ayrıca Fibabanka alışveriş kredisiyle 36 ayak tabanı büyüklüğünde vade imkanıyla ürünlerimize erişimi kolaylaştırıyoruz. Alarko Carrier yerine bizi yeğleme edenlere, hem yenilikçi müşteri hizmeti anlayışımızla hem üstelik gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ile amelî sağlamaya bitmeme edeceğiz” diye konuştu.

Fibabanka ve İşbir Yatak iş birliğinde 50 bin TL’ye vasıl masrafsız kredi

Fibabanka’dan sermaye piyasalarına dördüncü ihraç

Fitch, Fibabanka’nın yüreklilik notunu tasdik etti

Fibabanka ve BELBİM’den İstanbulkart’ta tıpkı önceki: + Sayısal Bakiye!

Share: