Emre Aşık’ın bozuk eşi Yağmur Sarnıç’ın Maltepe’de polis merkezini birbirine kattığı anlar kamerada

Emre Intihal’ın çarkıt eşi Yağmur Sarnıç’ın Maltepe’dahi polis merkezini birbirine kattığı anlar kamerada

İSTANBUL – Eski futbolcu Emre Ihtilas ve sakat eşi Baran Sarnıç, Maltepe’da noterde iş yaptırdığı tam karşı ‘suç delillerini bildirmeme’ suçundan aranması olduğu anlaşıldı. Bunun üzerine polis güçleri merkezine götürülen Sarnıç, polis merkezini birbirine kattı. Kendisini yere atan Sarnıç, polis güçleri memurlarına bile engelleme ettikleri tam kalay ve hakaretler savurdu. Sarnıç’ın polis güçleri merkezini birbirine kattığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Bozuk topçu Emre Aşık’ın sakat eşi Baran Sarnıç, 9 Teşrinisani tarihinde Maltepe Küçükyalı Mahallesi’ndeki 17. Kâtibiadil’üstelik iş yaptığı sırada, için Düzce 5. Asliye Ukubet Mahkemesi’nce ‘suç delillerini bildirmeme’ suçundan aranması olduğu anlaşıldı. Kâtibiadil çalışanları durumu polise bildirdi. Görüngü namına mevrut polis güçleri, Sarnıç’ı iş açmak üzere polis merkezine götürdü.

Polis merkezine götürülen Sarnıç, burada polis güçleri memurlarına zor çıkardı. Kendisini yere atan Sarnıç, polis güçleri memurlarına da müdahale ettikleri tam sövme ve hakaretler savurdu.

Kadın polis memurunun eksiksiz çabasına rağmen yerden kalkmayan ve hakaretlerine bitmeme fail Sarnıç’a, değişik polisler üstelik engelleme etti.

Hakaretlerine devam eden Baran Sarnıç, polisler eliyle nezarete atıldı. Sarnıç’ın bu sırada de polislere küfür ve hakaret ettiği öne sürüldü.

Kasten öldürmeye girişim, çocuğun kaçırılması, ocak hukukundan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali, kazanç, işyar memura dayanırlık başlamak için türlü suçlardan 33 sayı yanlışlık kaydı olan Sarnıç, işlemlerinin ardından müddeiumumilik talimatıyla ‘vazifeli memura direnç’ suçundan adliyeye atıf edildi.

Baran Sarnıç’ın polis merkezini birbirine kattığı o anlar düzenlilik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Sarnıç’ın kendini yere bıraktığı, polisin cümle ısrarı ve müdahalesine karşın dakikalarca yerden kalkmadığı görülüyor.

Share: