Elif Karlı, cezaevinde ölen eşinin toprağı kurumamış mezarını paylaştı: Aldılar benden

Türk el müziğinin liyakatli sanatçılarından Elif Karlı’nın 7 aydır cezaevinde olan eşi Cengiz Karlı,geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Karlı, aldığı ölüm haberiyle yıkıldı.

“GÖZLERİNE İYİCE BAK”

Hanende, eşinin fotoğrafını sosyal medya hesaplarından yayınladı. Karlı, “Gözlerine fena hâlde bak. Bekle” diye yazdı. Adlı şarkıcı eşinin toprağı kurumamış mezarını de paylaşıp “Aldılar benden” notunu yazdı.

NE OLMUŞTU?

Elif Karlı’nın 30 yıllık eşi Cengiz Karlı, 7 aydır tutuklu bulunduğu cezaevinde geçirdiği kalp aksesi sonucu 57 yaşında hayatını kaybetti. Ölüm haberi sonrası konuşan Elif Karlı, “Eşim 2 dönem geçmiş aheste ayrımsız enflüanza geçirdi. Zatürreden şüphelendik. Cemaziyelevvel haftalık kontrol günüydü ve aramayınca korktum. Sabaha alın 04.00 üzere cezaevinden telefon aldım. Telefonda beni alıştırarak Cengiz’in kalp aksesi geçirdiğini ve hayatını kaybettiğini söylediler. en üst sabık salı konuştum. 6 Ocak’ta üstelik tevellüt haset vardı o antlaşma bile görüşmüştüm. en son sesini duyduğumda çok iyiydi” ifadelerini kullanmıştı.

Share: