Edremit Belediyesi Yağıştan Etkilenen Bölgelere Engelleme Etti

Edremit Belediyesi ekipleri, baran uyarısı ile gelişigüzel Altınkum Mahallesi’nde doğalgaz hattı döşenmesi üzere kazılan yerlerde yaşanan sorunlara ivedikle engelleme etti.

İlçede akıbet iki gündür enerjik olan yağmurlara karşın altyapıya yapılan yatırımlar ve alınan önlemler sayesinde kırıcı ayrımsız sorunla karşılaşılmadı. Doğalgaz çalışması dolayısıyla açılan yerlerde yaşanan sorunlara ise ekiplerce engelleme edildi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Aslan, altyapıya ehemmiyet verdiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Yaşanan sorunları dikkate alarak yağmur suyu drenaj hatları başta girmek için altyapıya pahal yatırımlar yapıyoruz. İlçemizde faal olan yağmurlara karşı yasaklayıcı tedbirlerin beraberinde 24 saat esası ile ekiplerimiz hazır bulundu. Doğalgaz hatlarının yıpranmamış kazıldığı yerlerde ve ayrı cinsten yerlerde kim lokal sıkıntılara simultane müdahalede bulunduk. Bunun birlikte sakil aynı sorunla karşılaşmadık. Ekiplerimiz çalışmalarına bitmeme ediyor. Vatandaşlarımızın karşılaştıkları değme tip sorunda günün temas saati 444 85 10 numaralı hattımızdan bize ulaşmalarını murat ediyoruz.”

Share: