Dyorex Boluspor, Adanaspor maçında 3 puanı hedefliyor

Dyorex Boluspor’de Adanaspor maçı hazırlıkları

Dyorex Boluspor antrenmanından detaylar

Dyorex Boluspor Ustalık direktörü Sait Karafırtınalar’ın açıklamaları Dyorex Boluspor, Adanaspor maçında 3 puanı hedefliyor

Maharet direktör Sait Karafırtınalar:

“Adanaspor maçında, oyunumuzu oynayıp, düzlük baskılarıyla onları erinçsiz ederek 3 puanı ahzetmek isteyeceğiz. İnşallah dahi başarılı oluruz”

BOLU (AA) – Spor Kaba Et 1. Lig takımlarından Dyorex Boluspor teknik direktörü Sait Karafırtınalar, “Adanaspor maçında, oyunumuzu oynayıp, düz baskılarıyla onları huzursuz ederek 3 puanı ahzetmek isteyeceğiz. İnşallah üstelik muvaffakiyetli oluruz.” dedi.

Kırmızı Beyazlı takım, muamele günü Bolu Atatürk stadyumunda saat 19.00’üstelik oynayacağı Adanaspor maçını hazırlıkları Karaçayır Mahallesinde kulüp tesislerinde ustalık yönetmen Karafırtınlar nezdinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Antrenman öncesinde matbuat mensuplarının sorusunu yanıtlayan Karafırtınalar, takımda ayrımsız oyuncunun sakat olduğunu, cezalı oyuncunun bulunmadığını anlatım ederek, ” Gökhan Alsan’ın sakatlığı var. Onun dışında alil ve cezalı oyuncumzu bulunmayan. Balde de hazırlanıyor. Hafta sonu onunla ilişkin değişmeyen vereceğiz. Onun dışında bir sıkıntımız bulunmayan.” şeklinde konuştu.

Karafırtınlar, ligde yalınç maçın olduğuna ilgi çekerek, “İçeride dışarıda fark etmiyor. İçerideki maçlar elan zor geçiyor. Bunu elan geçmiş gördük” diyerek konuştu.

Adanaspor maçının baskı geçeceğini anlatan Karafırtınalar, “Adana bizden bilahare bakir tıpkısı yapılanmaya girdi. Sabık sene oynayanlardan vakit kaybetmeden 3 parça 11’dahi oynayan var. Yalın Kat tıpkısı maç olamaz. Onlar da zihayat ayrımsız mızıka. Mahdut kazanamıyorlar amma süssüz üstelik kaybetmiyorlar. 2 maç kaybetmiş ve çokça beraberlik almış bir mızıka. Akıbet maçını da nail moralli tıpkısı Adana’yla oynayacağız.” dedi.

Karafırtınalar, içeride herhangi bir zamanki oyunlarını oynayacaklarını tabir ederek, “Adanaspor maçında, oyunumuzu oynayıp, alan baskılarıyla onları huzursuz ederek 3 puanı almak isteyeceğiz. İnşallah bile kalburüstü oluruz.” dedi.

Deplasmanda oynanan Samsunspor maçına üstelik değinen Karafurtınalar, şunları kaydetti:

“Samsunspor karşısında alınan 1 puanı değerlendiren Karafırtınalar, “Son dakikada mevrut golle alınan 1 benek çok mehabetli. Ama oyunun karşılığında bizim 3 nokta almamız gerekiyordu. İlk yarı ve ikinci yarının başlarında o golleri yemeseydik 95 dakikada geride oynadık. Bu niteliksiz ayrımsız husus değil. Oyuncular güvenilmez tıpkısı savaş gösterdi. Oyunu aldık ama skoru alamadık. Kardeşlik maçtan önce sevindirici tıpkı özdek olabilirdi ama maçtan sonra bu oyunla 3 puanı kaçırdığımızı düşünüyorum.”

Share: