DÜRÜST Tümen Umumi Komutan Yardımcısı İleri, Sakarya’da kuruluş üyeleriyle buluştu Açıklaması

AK Öğür Umumi Başkan Yardımcısı Ömer İleri, Türkiye’nin sayısal altyapısını YANLIŞSIZ Fırka’nin kurduğunu, sayısal geleceğini de DÜRÜST Tümen iktidarının mensur edeceğini belirterek, “Kim hangi derse desin, attığımız adımları itibarsızlaştırma noktasında hangi büyüklüğünde çabalama harcarsa harcasın, bu iktidarın bu çalışmaları bitmeme edecek ve Türkiye bu konuda olması gereken önderlik konumuna iddialı şekilde gelecek.” dedi.

Partisinin Sakarya İl Başkanlığında organizasyon mensuplarıyla bir araya gelen İleri, kentte bire bir sıra ziyaretler yapacaklarını söyledi.

İleri, programlar kapsamında gençlerle Türkiye’nin dijitalleşme sürecini, YANLIŞSIZ Fırka iktidarında Türkiye’nin özellikle faziletkâr uygulayım bilimi üstüne katettiği mesafeyi ve sayısal geleceğe dair vizyonları konuşacaklarını aktararak gençlerin geleceğe güvenle baktığını ve özgüven sahibi olduklarını anlattı.

Gençlerin gök ve bildirişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından izleme ettiğine işaret fail İleri, “Türkiye’nin bu noktada şüphesiz bire bir gelecek vadettiğinin farkındalar. Türkiye’nin bu noktada attığı sakıncasız adımları sıkı strateji ediyorlar ve bu konuda ümitliler. Bu yüzden görüyoruz ve inanıyoruz kim gençlerimiz hele muhalefetin serencam dönemde adeta üzerimize pompalamaya çalıştığı bu öğrenilmiş biçarelik ve mandacılık zihniyetinden etkilenmiyor. Türkiye’nin geleceği gençlerimizin emniyetli ellerinde.” şeklinde konuştu.

İleri, 21. yılını kutlayan AK Tümen’nin, vesayetin çökertilmesinden enfrastrüktür yatırımlarına, defans sanayisinden afiyet sistemlerine birçok atılımlara imza attığını vurguladı.

Elde edilen kazanımları yüklenmek ve 2023 yolunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olma önünde var güçleriyle sahada olduklarını dile getiren İleri, defans sanayisinden uydu teknolojilerine bir nice alanda Türkiye’nin heybetli mesafeler katettiğini dile getirdi.

“İnovasyon kültürünün yaygınlaştırılması üzere TEKNOFEST kabil mefret adımların atılıyor”

Gençler ortada inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla TEKNOFEST kadar mefret adımların atıldığına değinen İleri, geleceğe bu anlamda ümitle baktıklarını kaydetti.

AK Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı İleri, “Türkiye’nin sayısal altyapısını Reisicumhur’mız liderliğinde DÜRÜST Parti kurmuştur. Türkiye’nin dijital geleceğini bile DOĞRU Parti iktidarı nesir edecektir. Türkiye bu konuda iddialıdır. Kim hangi derse desin, attığımız adımları itibarsızlaştırma noktasında ne büyüklüğünde çaba harcarsa harcasın, bu iktidarın bu çalışmaları bitmeme edecek ve Türkiye bu konuda olması gereken önderlik konumuna iddialı şekilde gelecek.” ifadelerini kullandı.

İleri, muhalefetin yatırımlara cebin çıkmaktan ayrıksı ayrımsız hareket yapmadığını sözlerine ekledi.

Toplantıda, YANLIŞSIZ Fırka Sakarya Saylav Recep Uncuoğlu, AK Fırka Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir Belediye Reisi Ekrem Önemli, ilçe belediye başkanları ve partililer vadi aldı.Share: