Duman kokusuna gerek yok

Elektronik sigaralar, sigara içenlerin sigarayı bırakmalarına veya içtikleri sigara miktarını azaltmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sigara ile aynı his ve hareketlere sahipler ancak zararlı kimyasallardan hiçbirine sahip değiller.

iQOS, ikinci el duman da üretmeyen yenilikçi bir elektronik sigara türüdür.

iQOS, otomatik sıcaklık kontrolü, solunum sensörü, LED ışık ve şarjda 30 dakika ve tek şarjda 12 saat dayanan pil gibi bir dizi özellikle tasarlanmıştır. Cihaz ayrıca buhar basıncı, voltaj ve direnç için özelleştirilebilir ayarlar içerir.

IQOS terea iki renkte mevcuttur – gümüş ve siyah. Cihaz, hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için kullanımı kolay olacak şekilde yedi kolay dokunmatik düğmeye sahiptir.

Elektronik sigaralar, büyük faydaları ile giderek daha popüler hale geliyor. Sigara içenlerin sigarayı bırakmalarına ve tütünün zararlı etkilerinden kaçınmalarına yardımcı olabilirler.

En popüler e-sigara, şimdiye kadarki en şık tasarıma sahip olan Juul‘dur. Bu cihaz, kullanıcılara saniyeler içinde tatmin edici bir vuruş vermenin daha güvenli bir alternatifi ve etkili bir yolu olan, serbest baz nikotin yerine nikotin tuzları içeren kartuşları kullanan pille çalışan bir buharlaştırıcıdır.

Bu elektronik sigara, nikotin isteğinizi piyasadaki diğer tüm cihazlardan daha etkili ve rahat bir şekilde yönetmenize yardımcı olabilecek tüm gün süren bir içimdir, bu da onu tüm sigara içenler için kolay hale getirir.

Elektronik sigaranın avantajlarını düşünün:

– Daha güvenliler

– Daha ucuzlar

– Daha az duman var, koku yok ve ikinci el duman yok

– Elektronik sigara kullandığınızda ikinci el tütün dumanı veya buharı yok

Elektronik sigaralar (e-sigaralar) son birkaç yıldır popülerlik kazanıyor. Kullanımlarının artmasıyla birlikte daha fazla e-sigara markası piyasaya çıkıyor. Bununla birlikte, bu yeni markaların çoğu ortak bir sorunla karşı karşıyadır – günümüzün kalabalık pazarında rakiplerinden nasıl sıyrılacağı. Bunu başarıyla başarabilen şirketler, işlerini geliştirmeye devam edecek ve hem sektör hem de toplum üzerinde kalıcı bir etki yaratacak şirketler olacaktır.

Iqos, Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da birçok farklı pazara girmiş bir elektronik sigara markasıdır. Şirket, Japan Tobacco Incorporated (JTI) tarafından denetlenen iQOS cihazı (en çok satan ürün) ile başladı. Iqos üç ürün sunar: iQOS Core Serisi, iQOS Terea Serisi ve bir yüzü açık diğer yüzü koyu tenli IQOS Iluma prime Serisi ile çıktı.

Tütün sigaralarının sağlığımız için zararlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bazı kişiler çeşitli nedenlerle bunlardan vazgeçememektedir. Bu durumda elektronik sigaralar, sigarayı bırakmalarına yardımcı olacak mükemmel bir alternatif olacaktır.

Elektronik sigara kullanmanın avantajları nelerdir?

1) İnsanlara ve hayvanlara daha az zararlı

2) Geleneksel sigara ürünlerinden daha ucuzdur

3) Elektronik sigara her yerde kullanılabilir

4) Duman kokusuna gerek yok

5) Sigara içenlerin daha az yoksunluk duygusuyla ve daha çok yıllardır sigara içmemiş gibi hissetmeden bağımlılıklarından kurtulmalarına yardımcı olur.

Share: