Dramatik kaymakamlık kamerada

Kahramanmaraş’ta 3 kişinin yaralandığı kazada, benzeri otomobilin taklalar atarak önce ışıklandırma direğine, ardından reviş halindeki otobüse ve sonuç olarak bir otomobile darp ajanda güvenlik kamerasınca görüntülendi.

Kaza cemaziyelevvel akşam ezanı saatlerinde Onikişubat ilçesi Şekerdere Bulvarında meydana geldi. Muhammed H. (21) idaresindeki 46 AFS 812 plakalı otomobil, bulvar üstünde çıkış hor inerken dikme direksiyon hakimiyetini kaybederek refüjdeki ışıklandırma direğine, henüz sonra yolun karşısındaki Tugay Ö. idaresindeki 46 H 0382 plakalı el otobüsüne sonuç olarak üstelik Abdulaziz Ö. (25) idaresindeki 43 RL 206 plakalı otomobile çarptı.

Kazada otomobil sürücüleri yolcu konumunda kâin Uzun Ö. yaralandı. İhbar üstüne fenomen hesabına çokça sayıda cankurtaran, polis güçleri ve itfaiye ekibi gönderme edildi.

Araçlarda sıkışan yaralılar, itfaiye ekiplerince çıkarıldı. Keyif ekiplerince çevredeki hastanelere kaldırılan yaralılardan Muhammed Şeyh H. ve Abdulaziz Ö’nün afiyet durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Kaza anı ise ayrımsız hareket yerinin asayiş kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde otomobilin seyir halinde iken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ve araçlara çarparak durduğu görüldü. – KAHRAMANMARAŞShare: