Demokrat Parti’den Gökçek Hakkında Suç Duyurusu… Enginyurt: “Melih Gökçek, Devri Külüstür Yaratacak, Senden ve Ailenden Hesap Soracağız”

Demokrat Tümen (DP) Umumi Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, sakat Ankara Büyükşehir Belediye Reisi İbrahim Melih Gökçek üzerine suç duyurusunda bulundu. Enginyurt, “Bu zamana kadar adisyon vermedin, hesaptan kaçtın. Zaman tarihe perese düşüyoruz. Bugün vermezsen Melih Gökçek, ferda adisyon vereceksin ve Demokrat Parti adına sonuna kadar takipçisiyiz ve devri müstamel yaratacak, senden ve ailenden hesap soracağız” dedi.

DP Genel Başbuğ Yardımcısı ve Kalabalık Saylav Cemal Enginyurt, çarkıt Ankara Büyükşehir Şehremini İbrahim Melih Gökçek üzerine yolsuzluk iddialarıyla ilişkin cürüm duyurusunda bulundu. Cürüm duyurusunun peşi sıra Ankara Adliyesi önünde açıklama yapan Enginyurt, şunları söyledi:

“MELİH GÖKÇEK, DEVRİ SABIK YARATACAK, SENDEN VE AİLENDEN HESAP SORACAĞIZ”

“Ankara’yı parsel parsel satan Melih Gökçek, çocuklarının FETÖ’nün okullarında okutan, karısının ismine FETÖ’ye meslek yaptıran, hırsızlık, yolsuzluğun tavan yaptığı Melih Gökçek…Bu zamana büyüklüğünde hesap vermedin, hesaptan kaçtın. Demokrat Öğür yerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı marifetiyle suç duyurusunda bulunuyoruz. Melih Gökçek, Ankapark başta koyulmak üzere; yolsuzlukların, hırsızlıkların, FETÖ’nün, Türkçe Olimpiyatları’nın ve parsel parsel sattığın Ankara’nın hesabını vereceksin. Bugün tarihe had düşüyoruz. Bugün vermezsen Melih Gökçek, yarın adisyon vereceksin ve Demokrat Tümen adına sonuna kadar takipçisiyiz ve devri ezelî yaratacak, senden ve ailenden hesap soracağız.”

Share: