CHP’li Belediyenin iştirakçi çıkarımına tepkiler çığ kadar büyüyor

CHP’li Belediyenin işçi çıkarımına tepkiler çığ kabilinden büyüyor

Yurt Partili Baltalık:

“Ekmekle oynayarak gerçeklik yüzlerini gösterdiler”

“Seçim meydanlarında ortağınız İYİ Tümen ile ne vaat ettiniz ne yapıyorsunuz?”

KIRŞEHİR – CHP’li Kırşehir Belediyesinde 11 işçinin işten çıkarılmasına tepkiler çığ kabilinden büyüyor. Şehir Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık; CHP’li belediyenin ekmekle oynayarak ana yüzünü gösterdiğini söyledi.

Baltalık açıklamasında; “Kırşehir halkının desteğiyle şehremini seçilen Selehattin Ekicioğlu, namına gösterilen teveccühe layık olmadığını bir el daha gösterdi” dedi. CHP ve İYİ Öğür’nin seçim meydanlarında verdikleri vaatlerin tersini yaptığını ileri süren Baltalık; “Intihap meydanlarında ‘çocuklarınız ve torunlarınızın geleceği amacıyla düşünce istiyoruz’ diyenler, bu çocukların ebeveynlerini işten çıkararak hem çocukların hem bile şehrin geleceğini karanlığa sürüklemektedir. Mademki kimseyle probleminiz namevcut hastalık gerekçe de olmadan insanların işleri ve ekmekleriyle oynuyorsunuz?” diye niteleyerek konuştu.

“Imdi Kırşehir gerçeği biliyor”

Kırşehir halkının intihap meydanlarında atılan nutuklar ve icraat karşısında gerçeği gördüğünü tamlayan Baltalık açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Göreve geldiğiniz günden bu yana işten çıkardığınız onlarca yaşama Kırşehir halkından tıpkısı parça değil mi? Seçme meydanlarında şeref sözü verip vicdandan alay eden sizler, ekmekle oynayarak asıl yüzünüzü gösterdiniz.”

Share: