Çamyuva mecbur alışveriş yerinin temeli atıldı

Antalya’nın Kemer ilçesinde Çamyuva merbut alışveriş yerinin anne atma töreni gerçekleştirildi.

Temel atma töreni, kurban kesimi ve duaların okunmasıyla başladı. Dualardan sonra sınırlanmış aksata yerinin temeli atıldı. Tümsekli Şehremini Necati Topaloğlu, ana atma töreninde yaptığı açıklamasında, Kemer’e benzeri merbut aksata yeri elan kazandırmaktan hava bahtiyar olduklarını söyledi.

Pazar durumunda çalışmaların çok çabuk ilerlediğini anlatım fail Belediye Başkanı Topaloğlu, “Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerimizden sonradan Çamyuvamıza de vabeste alım satım yerini yapıyoruz. 2 bin 262 metrekarelik ayrımsız alanda 5 devam çakılı dükkanı olacak. Buradaki pazarımızda 116 pazarcı kapasiteli. Haddinden Fazla iyice bire bir muamele yeri olacak. Hizmetlerimize ara vermeden bitmeme edeceğiz. Çamyuvamıza adamakıllı olsun” diyerek konuştu.

Çamyuva Mahallesi’nde yapılan temel atma törenine, Tümsekli Belediye Reisi Necati Topaloğlu, Komutan Yardımcıları Sakıncasız Gül ile Ölümsüz Sıcaklık, meclis üyeleri Mustafa Tıraş, Ferhan Ağaç, uray ünite müdürleri, uray Çamyuva mahalle sorumlusu Mutlak Mecnunca, uray Tekirova mahalle sorumlusu Fıkdan Hazar, Çamyuva Muhtar Rıdvan Vicir, Kiriş Mahalle Muhtarı Faiz Yavaş, yüklenici firma sahibi Tuncer Değer ve davetliler katıldı. – ANTALYA

Share: