Bursa’da DJ Ai Taş ile 90’lara seyahat

Bursa’daki ayrımsız coşku mekanında sahne alan DJ Uca Taş Bursalı vatandaşlara inanılmaz bire bir çalgı gecesi yaşattı. 90’lar Türkçe Popüler Gecesi’yle Bursalılara cümbüş mahmul geceleyin yaşatan Ulu Taş, Tarkan, MFÖ, Kader Tilbe ve daha bir nice dirayetli ismin unutulmayan şarkılarını çaldı.

Sahnesine DJ performansının yanı sıra kullandığı enstrümanlar ile farklı ayrımsız yapılış katan DJ Büyük Taş, ’90’lar Türki Popüler Gecesi’yle Bursalılara kasırga meşbu benzeri tün yaşattı.

Bursa’da aynı canlılık mekanında manzara düzlük DJ Ulu Taş, coşku sektörünün zaman startını verdi. ‘DJ Yüksek Taş ile 90’lar Türkçe Popüler Gecesi’ne bunaltıcı bağ gösteren Bursalılar, gönüllerince ayrımsız gece geçirdi. Sağanak Sarı’nın gitar sololarıyla gecede Bursalıları karşılarken, akabinde DJ kabinine geçen Ali Taş, 90’lı yıllara ıstampa vuran eşsiz Türki pop şarkılarını dinleyicilerle buluşturdu. DJ Uca Taş, Bursalılara özel benzeri şov de hazırladı.

DJ Mehabetli Taş Bursalılara görsel tıpkı ziyafet da yaşattı

Sahnede DJ’lik yaparken aynı yandan birlikte elektro gitar, ud, davul, bas gitar, keytar, darbuka performansları ile dinleyenleri 90’lı yılların müziğiyle buluşturan Mehabetli Taş, hünerlerini sergiledi. bazı bazı darbuka şovuyla geceye enerji katan tüvana DJ, efsane gruplardan Quenn’in ‘We Will Rock You’ adlı unutulmaz eserinde birlikte baterinin başına geçti. Gecenin aynı bölümünde ise Ulu Taş ile Boğanak Sarı, gitarlarından çıkan kıvılcımlar ile Bursalılara görsel aynı ziyafet birlikte yaşattı.

Yaklaşık 2,5 saatlik performansının arkası sıra dahi Bursalılara teşekkür eden DJ Büyük Taş, aheste ilgiden muhit çokça bahtiyar olduğunu dile getirerek, birlik çalışanlara ve Bursalı dinleyicilerine şükranlarını sundu. Şeb boyunca Bursalılar da doyasıya eğlendi. Türkçe popüler şarkılarıyla alay malay doyasıya dans eden Bursalılar, müziğin ritimlerine kendilerini bırakarak coştu. Mekanı dolduran müzikseverler, arakçı şarkıların iri bir çoğunluğuna bilcümle ayrımsız ağızdan zevcelik etmeyi de boşlama etmedi. DJ Mualla Taş birlikte, sahneden o anları çökertme telefonuyla birlikte ölümsüzleştirdi. – BURSA

Share: